Všechny věkové kategorie
Zábava
Workshops
|

Festivalové náměstí 24/5

Sekce: Zábava

Délka: 540 min.

Hodnocení diváků:

VYBRAT DATUM ČAS A MÍSTO

| 24.05 | 10:00 | Náměstí Míru

10.00-19.00, náměstí Míru, Zlín

Kavárna POTMĚ: Světluška, Nadační fond Českého rozhlasu – na parkovišti před radnicí se servíruje káva, která je opravdu černá. Navíc si mohou hosté vyzkoušet speciální brýle simulující různé zrakové vady a letos poprvé také brýle s virtuální realitou.
(24/5-26/5/2019)

VIVA Zóna: zatímco u nás malí tvoří originální VIVA náklaďák, velcí se mohou dozvědět, co o zlínské kovárně ještě neslyšeli. Přijďte se bavit a soutěžit do VIVA zóny! VIVA zóna na Zlín Film Festivalu přináší dětem možnost kreativně ztvárnit originální kartonový náklaďák podle své fantazie. Kromě toho, že si svůj výtvor odnesou na památku, mají ještě navíc šanci každý den vyhrát. A tvůrce toho nejlepšího VIVA náklaďáku bude po skončení festivalu odměněn obří stavebnicí LEGO.
Na své si zde ale přijdou i dospělí návštěvníci festivalu. Ve VIVA zóně se mohou seznámit s výrobky kovárny, potěžkat je, ale také se dozvědět, jakým procesem musí projít, proč je zlínská průmyslová kovárna špičkou ve svém oboru nebo kde se vlastně dnes výkovky používají.

VESNIČKA TVŮRČÍCH DÍLEN

Moje dílna: v modulu výtvarné kavárny Moje dílna mohou tvořit dospělí i děti. V průběhu celého festivalového týdne bude připraveno malování na sklo a porcelán vždy v kombinaci s další technikou. Tou bude například tvoření z filmových pásek, výroba květinových čelenek nebo korálkování pro nejmenší (24/5-31/5).

DDM Astra: každý den bude v kreativní dílničce přichystáno tvoření pro šikovné děti, které se nebojí lepení, stříhání a skládání. Vyrobí a odnesou si lemura a opici, horkovzdušný balón či kompas. Po celou dobu bude v KOMA modulu DDM ASTRA k dispozici malování na obličej.

Baťa, a.s.: festivalové ponožky a trička, kreativní dílna s vyžitím pro malé i velké návštěvníky. Tvoření a malování na trička a obuv. To vše najdete na náměstí Míru ve stánku Baťa. Letos NOVINKA – lahodná zmrzlina přímo u nás. Přijďte potěšit své smysly, přijďte a zažijte Baťu na vlastní kůži!

Radost v písku: vytvořte si vlastní obrázky a mandaly z barevného písku. Technika pomáhá s jemnou motorikou, barevným cítěním, soustředěním a fantazií. Pískování probouzí dětskou tvořivost v každém z nás.

Kategorie: Zábava , Workshops ,

Délka540 min.
Věková skupinaVšechny věkové kategorie