Rozšířené vyhledávání
Reset Filtru
Od 6 let
Dobrodružství
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
čt | 26.05 | 08:10
F

Tajemství prášku neviditelnosti (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Juha Wuolijoki

Finsko, 2021, 85 min

Od 3 let
Animace
čt | 26.05 | 08:20
F

Štětináči a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 36 min

Od 6 let
Dobrodružství
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
čt | 26.05 | 08:40
F

Vánoční dobrodružství (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Slobodan Maksimović

Slovinsko, Lucembursko, Slovensko, Chorvatsko, 2022, 86 min

Od 12 let
čt | 26.05 | 09:00
F

Brainz VR Cinema (2021)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Brainz VR Cinema

Mezinárodní, 2021, 540 min

Již po páté se zlínský festival ponoří do víru virtuální reality. Těšíme se na vás každý den dopoledne 9-12 hod. a odpoledne 13-19 hod.

Všechny věkové kategorie
Sport
Zábava
čt | 26.05 | 09:00
D

Parkour zóna 26/5

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Zábava

Sportovně-relaxační zóna v sadu Svobody.

Od 6 let
Dobrodružství
Fantazy
Přátelství
čt | 26.05 | 09:10
F

Lauřina hvězdička (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Joya Thome

Německo, 2021, 79 min

Od 15 let
Dospívání
Láska
Přátelství
Různorodost
Škola
čt | 26.05 | 09:30
F

Psychobitch (2018)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Martin Lund

Norsko, 2018, 111 min

Od 6 let
Animace
čt | 26.05 | 09:40
F

Mrňousci a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 43 min

Delegace: Aneta Paulíny

Od 8 let
Animace
Dětství
Dobrodružství
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
čt | 26.05 | 10:00
F

Cesta do Tvojzemí (2022)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Peter Budinský

Slovensko, Česká republika, Belgie, 2022, 85 min

Delegace: Peter Budinský, Peter Badač, Barbora Budinská, Martin Hasák

Děti s rodiči
Zábava
čt | 26.05 | 10:00
D

Dům České televize 26/5

Místo: park Komenského

Sekce: Zábava

Srdečně vás zveme do déčkového světa, kde je během celého festivalu připraven zajímavý program.

Od 6 let
Animace
Dobrodružství
Odvaha
Přátelství
Rodina
Týmová práce
čt | 26.05 | 10:10
F

Dobrodružství mladého muminka (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Ira Carpelan

Finsko, Polsko, 2022, 72 min

Od 6 let
Akce a dobrodružství
Animace
Odvaha
Pohádka
Přátelství
Týmová práce
čt | 26.05 | 10:30
F

Princezna rebelka (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Julien Fournet

Francie, 2021, 89 min

(změna programu vyhrazena)