30/5 — 5/6/2024
64. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL FILMŮ
PRO DĚTI A MLÁDEŽ
MY ZFF
Stáhni si apku

Partnerský speciál

Statutární město Zlín

SPOLUPOŘADATEL I Zlín vznikl na rýsovacích prknech nejlepších architektů a urbanistů své doby. Tady utopistická myšlenka o ideálním místě, kde práce a život jsou v souladu, skutečně fungovala a funguje do současnosti. Zažijte Zlín, město nekonečných možností.

Česká televize

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER I Celoplošně, 24 hodin denně a s programem pro každého.

Kovárna VIVA a.s.

HLAVNÍ PARTNER I Moderní kovárna v srdci Zlína. Zaujímáme přední pozici na poli českého průmyslového kovárenství.

Škoda Auto a.s.

HLAVNÍ PARTNER I Škoda Auto vyvíjí, vyrábí a prodává automobily. Po celém světě nabízí 12 modelových řad, včetně elektrických vozů Škoda Enyaq iV a Enyaq Coupé iV.

Zlínský kraj

FINANČNÍ PODPORA I Zlínský kraj vyniká svým tvůrčím duchem, který je v regionu zakořeněn odpradávna. Promítá se v řadě odvětví kulturních a kreativních průmyslů – v designu, reklamě, filmu, animaci či v architektuře. Zlínský kraj spojuje jeden prvek – jsou to lidé a jejich přirozená tvořivost, se kterou utváří tento jedinečný Kraj bez hranic. Návštěvníkům náš kraj nabízí neopakovatelné zážitky. Už jste byli ve zlínské ZOO, Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm nebo v archeoskanzenu na Modré u Velehradu?

Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko

PARTNER FESTIVALOVÝCH HVĚZD | Více než sedm desítek obchodů, stylové kavárny, restaurace, služby a jediné multikino v kraji. To je Zlaté jablko, obchodní a zábavní centrum v srdci Zlína.

Český rozhlas

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER I Veřejnoprávní instituce, která vysílá na vlnách čtyř celoplošných a pěti speciálních stanic, provozuje síť regionálního vysílání ve všech krajích České republiky a digitální vysílání DAB+

Totalfilm.cz

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER I Nejsledovanější filmový kanál na českém YouTube svým divákům nabízí premiéry trailerů největších hollywoodských bijáků i malých nezávislých filmů, video pohledy do zákulisí natáčení a rozhovory s tvůrci a herci.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

VÝZNAMNÝ PARTNER I Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně je moderní a inovativní vysoká škola, vychovávající absolventy pro světový trh. Více na www.utb.cz.

MONET+,a.s.

VÝZNAMNÝ PARTNER I Jsme specializovaný software house. Díky našim řešením můžete bezpečně používat svou digitální identitu a peníze kdykoliv a kdekoliv na světě

ABB s.r.o.

VÝZNAMNÝ PARTNER I ABB je technologický lídr v oblasti elektrotechniky a automatizace umožňující udržitelnější budoucnost. Spojením technického know-how a softwaru přináší řešení pro optimalizaci výroby, dopravy, rozvodu a distribuce energie a provozu budov. ABB je špičkou v oboru už přes 130 let a se svými 105 000 zaměstnanci přináší na trh inovace urychlující transformaci průmyslu. abb.cz

SPUR a.s.

VÝZNAMNÝ PARTNER I SPUR a.s. - Zlínská rodinná firma, která zasvětila podnikání výrobě plastů, recyklaci a udržitelnosti.

ČSOB: Jdeme vám naproti

VÝZNAMNÝ PARTNER I V ČSOB vám pomůžeme se vším kolem peněz. Poznejte blíž naše účty, půjčky, hypotéky, investice, spoření, pojištění i nabídku pro podnikatele a firmy.

GRASPO CZ, a.s.

VÝZNAMNÝ PARTNER | Tiskárna GRASPO CZ: Partner pro vaše tiskové projekty. Plníme vaše představy o krásných knihách, brožurách, katalozích a stylových diářích a notesech. www.graspo.com

IS Produkce s.r.o.

VÝZNAMNÝ PARTNER I Jsme filmaři ze Zlína. Žijeme obrazem a zvukem – natáčíme celovečerní filmy i televizní reklamy, které se nepřepínají.

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

VÝZNAMNÝ PARTNER I Odesílejte zásilky do celého světa s expertem na mezinárodní přepravu, DHL Express. Využijte možnosti široké nabídky služeb a detailního sledování trasy balíčků.

MANUFAKTURA s.r.o

VÝZNAMNÝ PARTNER I Manufaktura je 100% česká značka kosmetiky, která si zakládá si na lokálnosti, účinných a šetrných recepturách, respektu k přírodě a krásných vůních.

KINOSERVIS s.r.o.

TECHNICKÁ PODPORA I Patříme mezi projekční stálice předních českých a slovenských filmových festivalů.

AVONET, s.r.o.

TECHNICKÁ PODPORA I Poskytujeme internetové služby pro firmy i domácnosti v celé České republice.

Reflex

MEDIÁLNÍ PARTNER I Reflex je společenský týdeník, který přes 30 let zpracovává nevšední témata pro přemýšlivé a svobodomyslné čtenáře.

FILMFEST, s.r.o.
Zlín Film Festival - mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně je organizován
společností FILMFEST, s. r. o., se sídlem Filmová 174, 760 01 Zlín, ČR. - Nastavení cookies

Made by ZLINFEST