Všechny věkové kategorie
Virtuální realita
|

Virtuální realita 24/5

Sekce: Zábava

Délka: 480 min.

Hodnocení diváků:

VYBRAT DATUM ČAS A MÍSTO

| 24.05 | 09:00 | Univerzitní centrum - U13

9.00-17.00, U13 - Univerzitní centrum, 1. patro

Jak vypadají světy ve virtuální realitě? Projížďka po horské dráze, chůze po lávce ve 160metrové výšce, trenažér F1 nebo pohádkové VR filmy od předních světových producentů. Přijďte si ZDARMA vyzkoušet virtuální realitu!

FORMULE E – simulátor
Umožníme vám se stát na malou chvíli závodním pilotem závodního monopostu Formule E. Náš simulátor je tak realistický, že již sednutím za volant ve vás začne bublat adrenalin! Elektromobilita je budoucnost, a ABB je hrdým partnerem závodů elektro-monopostů pod záštitou FIA.

VIRTUÁLNÍ KINO (novinka letošního roku) - jeho program naleznete v našem filmovém programu. Budete moci nahlédnout do ohně čínských draků, do vesmírné lodi poťouchlých mimozemštanů, pod křídla ptáka s nejkrásnějším hlasem nebo i do útrob internetové sítě.

ODBORNÉ PŘEDNÁŠKY - v rámci festivalu se můžete také zúčastnit odborných přednášek ze světa virtuální a rozšířené reality v Kongresovém centru Zlín. Jak se např. naskenuje celý hotel pro virtuální realitu? Nebo jak čeští tvůrci oživili ve virtuální realitě starodávného Golema?

Akce technicky zabezpečují firmy Virtual Aréna Zlín, ABB a HTC.

Partnerem virtuálního kina je společnost Brainz.

Délka480 min.
Věková skupinaVšechny věkové kategorie