Od 15 let
Děti s rodiči
Zločin
Drama
Přátelství
Láska
Dospívání
|

Vše zapomenuto, vše odpuštěno (2018)

Sekce: Panorama

Režie: Mark Monheim, Max Eipp, Německo, 2018, 89 min.

Hodnocení diváků:

VYBRAT DATUM ČAS A MÍSTO

čt | 30.05 | 20:15 | Golden Apple Cinema 3

Brutální koktejl žárlivosti, nešťastné lásky, alkoholu, prášků, kokainu a rychlé hudby si bere svou daň – Isy ztrácí vědomí. Jonas, jemuž zlomila srdce, a dva jeho přátelé situace využijí a dívku znásilní. Isy si po tom, co přijde k sobě, nic nepamatuje a odmítá to nahlásit. Jonasův otec dělá vše pro to, aby zabránil skandálu, a snaží se zločin za každou cenu zamést pod koberec. Co se však stane, když se nic nestane? Když trest nepřijde? Rodiny teenagerů stojí tváří v tvář existenciální krizi, která je může úplně rozložit.

ZeměNěmecko
Rok2018
Délka89 min.
Věková skupina15
JazykNěmčina
TitulkyAnglické, české
RežieMark Monheim, Max Eipp
NámětMark Monheim, Max Eipp
ScénářMark Monheim, Max Eipp
KameraJana Lämmerer
HudbaTobias Wagner
KontaktDRIFE Filmproduktion
HrajíClaudia Michelsen, Hans Löw, Claudia Mehnert, Michelangelo Fortuzzi, Milena Tscharntke, Ludwig Simon, Jakob Schmidt, Runa Greine
Mark Monheim Mark Monheim - Německý scenárista a režisér. Absolvoval filmovou dokumentaristiku na TV a filmové univerzitě v Mnichově. Mezi jeho oceňované realizace patří např. krátký snímek Michelle (1999) či celovečerní drama O dívce (About a Girl, 2014). Max Eipp - Německý scenárista a herec, realizuje se především v TV prostředí. Max Eipp Mark Monheim - Německý scenárista a režisér. Absolvoval filmovou dokumentaristiku na TV a filmové univerzitě v Mnichově. Mezi jeho oceňované realizace patří např. krátký snímek Michelle (1999) či celovečerní drama O dívce (About a Girl, 2014). Max Eipp - Německý scenárista a herec, realizuje se především v TV prostředí.