BALÍČEK VSTUPENEK - 10xKINO

(změna programu vyhrazena)
v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 8 let
Dobrodružství nade vše
Filmy s audiokomentářem
Matka příroda
Z českých luhů a hájů
čt | 01.06 | 10:40
F

Tajemství pana M. (2023)

Místo: Aula

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Pavel Šimák

Česká republika, 2023, 81 min

Delegace: Pavel Šimák, Honza Šťáva, Theo Schaefer, Kamila Vamberová

Od 15 let
Z českých luhů a hájů
Ze světových festivalů
čt | 01.06 | 18:30
F

Oběť (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Michal Blaško

Slovensko, Česká republika, Německo, 2022, 92 min

Od 8 let
Dobrodružství nade vše
Filmy s audiokomentářem
Matka příroda
Z českých luhů a hájů
| 02.06 | 08:30
F

Tajemství pana M. (2023)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Pavel Šimák

Česká republika, 2023, 81 min

Delegace: Pavel Šimák, Honza Šťáva, Theo Schaefer, Kamila Vamberová

Od 15 let
Vzlety a pády dospívání
Z českých luhů a hájů
| 02.06 | 11:30
F

Sex O’Clock (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Karolína Zalabáková, Jan Bártek

Česká republika, 2022, 80 min

Delegace: Petra Bučková, Sára Korbelová, Kryštof Švehlík, Veronika Čermák Macková, Michal Reitler, Karolína Zalabáková, Jan Bártek, Matěj Randár, Marta Fenclová, Hana de Goeij, Lukáš Gargulák

Od 15 let
Z českých luhů a hájů
| 02.06 | 17:00
F

Erhart (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Jan Březina

Česká republika, 2022, 71 min

Delegace: Jan Březina

Od 15 let
Vzlety a pády dospívání
Z českých luhů a hájů
| 02.06 | 17:00
F

Sex O’Clock (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Karolína Zalabáková, Jan Bártek

Česká republika, 2022, 80 min

Delegace: Petra Bučková, Sára Korbelová, Kryštof Švehlík, Michal Reitler, Karolína Zalabáková, Jan Bártek, Matěj Randár, Marta Fenclová, Lukáš Gargulák, Hana de Goeij

Od 8 let
Dobrodružství nade vše
Filmy s audiokomentářem
Matka příroda
Z českých luhů a hájů
so | 03.06 | 15:30
F

Tajemství pana M. (2023)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Pavel Šimák

Česká republika, 2023, 81 min

Od 15 let
Z českých luhů a hájů
po | 05.06 | 18:30
F

BANGER. (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Adam Sedlák

Česká republika, 2022, 105 min

Od 15 let
Z českých luhů a hájů
po | 05.06 | 18:30
F

Pět let (2022)

Místo: Zámek

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Damián Vondrášek

Česká republika, 2022, 150 min

Delegace: Alžběta Malá, Samuel Toman

Od 8 let
Filmy s audiokomentářem
Z českých luhů a hájů
út | 06.06 | 11:00
F

Krakonošovo tajemství (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Peter Bebjak

Česká republika, Německo, Slovensko, 2022, 99 min

Od 15 let
Z českých luhů a hájů
út | 06.06 | 18:30
F

Okupace (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Michal Nohejl

Česká republika, 2021, 98 min

Od 10 let
Dobrodružství nade vše
Z českých luhů a hájů
st | 07.06 | 10:40
F

Princezna zakletá v čase 2 (2022)

Místo: Aula

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Petr Kubík

Česká republika, 2022, 133 min

Delegace: Jan Révai, Sára Korbelová