Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 12 let
Dokument
Empatie
Nemoc
čt | 26.05 | 17:30
F

Babička jako Šance (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Pavel Jakeš

Česká republika, 2022, 26 min

Delegace: Pavel Jakeš

Od 15 let
Horor
Komedie
Kontroverzní
Záhada
čt | 26.05 | 19:00
F

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Andy Fehu

Česká republika, 2021, 99 min

Od 6 let
Animace
Zvířata
| 27.05 | 09:10
F

Websterovi ve filmu (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Katarína Kerekesová

Česká republika, Slovensko, 2022, 65 min

Delegace: Katarína Kerekesová, Anna Vášová, Adam Mišík

Od 12 let
Biografie
Dokument
Umění
| 27.05 | 18:30
F

Slunovraty Petra Nikla (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Pavel Jirásek

Česká republika, 2022, 52 min

Delegace: Petr Nikl, Pavel Jirásek, Dušan Mulíček, Martin Polák, Kateřina Zavadilová, Pavel Plešák

Od 15 let
Drama
Historie
Láska
Válka
| 27.05 | 19:30
F

Město na řece (2020)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Viesturs Kairišs

Lotyšsko, Česká republika, Litva, 2020, 118 min

Delegace: Julietta Sichel, Brigita Cmuntová

Od 15 let
Kontroverzní
Mládí
Odvaha
Rodina
Různorodost
| 27.05 | 20:00
F

Jitřní záře (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Dan Wlodarczyk

Česká republika, 2021, 85 min

Od 10 let
Dobrodružství
Historie
Láska
Pohádka
so | 28.05 | 10:00
F

Zakletá jeskyně (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Mariana Čengel Solčanská

Česká republika, Maďarsko, Slovensko, 2022, 98 min

Delegace: Mariana Čengel Solčanská, Kamil Kožíšek, Lubica Čekovská, Martina Zábranská, Petra Dubayová, Dominick Benedikt, Ondřej Kraus, David Stachura, Ivan Finta, Marcela Šíbalová

Od 6 let
so | 28.05 | 10:15
F

O čertovi (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Miroslav Zachariáš

Česká republika, 2021, 29 min

Od 6 let
Dobrodružství
Pohádka
so | 28.05 | 16:00
F

Tajemství staré bambitky 2 (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Ivo Macharáček

Česká republika, 2022, 103 min

Delegace: Ivo Macharáček, Soňa Macharáčková, Veronika Khek Kubařová, Kamila Janovičová, Valentýna Bečková, Evžen Gogela

Od 15 let
Drama
Historie
Násilí
Válka
so | 28.05 | 19:30
F

Zpráva (2020)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Peter Bebjak

Česká republika, Německo, Slovensko, 2020, 94 min

Delegace: Peter Bebjak, Jan Nedbal

Od 3 let
ne | 29.05 | 16:00
F

Mimi & Líza: Zahrada (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Ivana Šebestová, Katarína Kerekesová

Slovensko, Česká republika, 2022, 60 min

Delegace: Martin Vandas, Alena Vandasová

Od 12 let
Dokument
Mládí
Politika
Vzdělání
po | 30.05 | 14:00
F

Prvovoliči 2021 (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Markéta Ekrt Válková

Česká republika, 2022, 53 min

Delegace: Markéta Ekrt Válková, Martina Šantavá

(změna programu vyhrazena)