Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 3 let
Animace
čt | 26.05 | 08:20
F

Štětináči a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 36 min

Od 6 let
Animace
čt | 26.05 | 09:40
F

Mrňousci a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 43 min

Delegace: Aneta Paulíny

Od 3 let
Animace
čt | 26.05 | 13:00
F

Slunce a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 36 min

Delegace: Jakub Brokl

Od 10 let
Animace
čt | 26.05 | 14:30
F

Liščí královna a jiné animace pro starší děti

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 46 min

Delegace: Matthias Daenschel

Od 3 let
Animace
| 27.05 | 08:20
F

Slunce a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 36 min

Delegace: Kevin Hamimi, Melodie Leger Rimbert

Od 3 let
Animace
| 27.05 | 10:10
F

Štětináči a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 36 min

Delegace: Anya Ru, Maja Zupanc

Od 12 let
Animace
| 27.05 | 15:30
F

Green a jiné animace pro starší děti

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 49 min

Delegace: Jacob Arenber‏

Od 3 let
Animace
so | 28.05 | 09:30
F

Slunce a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 36 min

Delegace: Jakub Brokl

Od 10 let
Animace
so | 28.05 | 15:30
F

Piropiro a jiné animace pro starší děti

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 58 min

Delegace: Ekaterina Ogorodnikova, Audrey Hosman, Timothy Hosman

Od 6 let
Animace
ne | 29.05 | 09:30
F

Mrňousci a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 43 min

Delegace: Aneta Paulíny

Od 6 let
Zvířata
ne | 29.05 | 10:15
F

Bratříček a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 36 min

Od 6 let
Animace
ne | 29.05 | 15:00
F

Mrakotvor a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 53 min

Delegace: Alena Vandasová, Martin Vandas, Jaroslav Fišer

(změna programu vyhrazena)