Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 8 let
Animace
Dětství
Dobrodružství
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
čt | 26.05 | 10:00
F

Cesta do Tvojzemí (2022)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Peter Budinský

Slovensko, Česká republika, Belgie, 2022, 85 min

Delegace: Peter Budinský, Peter Badač, Barbora Budinská, Martin Hasák

Od 6 let
Akce a dobrodružství
Animace
Odvaha
Pohádka
Přátelství
Týmová práce
čt | 26.05 | 10:30
F

Princezna rebelka (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Julien Fournet

Francie, 2021, 89 min

Od 8 let
Akce a dobrodružství
Dětství
Empatie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Scifi
Správná rozhodnutí
Týmová práce
čt | 26.05 | 10:45
F

Majka (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ham Tran

Vietnam, 2022, 105 min

Od 10 let
Folklór
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Škola
Týmová práce
Vzdělání
čt | 26.05 | 13:30
F

Gándhí a spol. (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Manish Saini

Indie, 2021, 101 min

Od 10 let
Drama
Empatie
Historie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Uprchlíci
Válka
čt | 26.05 | 19:00
F

Stezka odvahy (2022)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Tobias Wiemann

Německo, 2022, 99 min

Delegace: Tobias Wiemann, Martin Schlecht

Od 10 let
Drama
Empatie
Historie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Uprchlíci
Válka
| 27.05 | 08:10
F

Stezka odvahy (2022)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Tobias Wiemann

Německo, 2022, 99 min

Delegace: Tobias Wiemann, Martin Schlecht

Od 6 let
Dětství
Dobrodružství
Odvaha
Přátelství
Škola
| 27.05 | 10:30
F

Příhody malého Františka (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Johannes Schmid

Rakousko, Německo, 2022, 78 min

Od 10 let
Dospívání
Exotika
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Vztahy
| 27.05 | 14:00
F

Krabí ostrov (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Alireza Mohammadi

Írán, 2022, 82 min

Delegace: Alireza Mohammadi Ruzbahany

Od 10 let
Folklór
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Škola
Týmová práce
Vzdělání
| 27.05 | 14:30
F

Gándhí a spol. (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Manish Saini

Indie, 2021, 101 min

Od 8 let
Akce a dobrodružství
Dětství
Empatie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Scifi
Správná rozhodnutí
Týmová práce
so | 28.05 | 09:00
F

Majka (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ham Tran

Vietnam, 2022, 105 min

Od 6 let
Akce a dobrodružství
Animace
Odvaha
Pohádka
Přátelství
Týmová práce
so | 28.05 | 11:00
F

Princezna rebelka (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Julien Fournet

Francie, 2021, 89 min

Od 10 let
Animace
Dospívání
Nadpřirozeno
Odvaha
Otcovství
Pohádka
Přátelství
Různorodost
Správná rozhodnutí
Týmová práce
so | 28.05 | 14:30
F

Dračí princezna (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Anthony Roux, Jean-Jacques Denis

Francie, 2021, 74 min

(změna programu vyhrazena)