v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 15 let
Drama
Historie
Válka
Vzdělání
čt | 09.09 | 10:40
F

ATA (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Vít Mazánek

Česká republika, 2021, 67 min

Od 12 let
Drama
Náctiletí
Násilí
Zločin
| 10.09 | 17:30
F

Ochránce - Vražda vychovatelky (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Tomáš Mašín

Česká republika, 2021, 64 min

Od 15 let
Animace
Dětství
Drama
Lidská práva
Rodina
Různorodost
Tradice
| 10.09 | 19:00
F

Moje slunce Mad (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Nový český film a TV

Česká republika, Francie, Slovensko, 2021, 85 min

Od 5 let
Pohádka
so | 11.09 | 10:30
F

Tajemství staré bambitky (2011)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Ivo Macharáček

Česká republika, 2011, 86 min

Projekce filmu Tajemství staré bambitky (2011). Před projekcí filmu se promítne trailer k jejímu pokračování za účasti delegace.

Od 10 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Týmová práce
Záhada
so | 11.09 | 15:30
F

Spící město (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Dan Svátek

Česká republika, Slovensko, 2021, 94 min

Od 15 let
Drama
Zločin
ne | 12.09 | 17:30
F

Město (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Jiří Diviš

Česká republika, 2021, 75 min

Od 12 let
Dokument
Umění
út | 14.09 | 09:40
F

Ještě hořím (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Hana Pinkavová

Česká republika, 2021, 86 min

Od 6 let
Pohádka
út | 14.09 | 13:00
F

O vánoční hvězdě (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Karel Janák

Česká republika, Německo, Slovensko, 2020, 92 min

Od 13 let
Biografie
Drama
Historie
Literatura
út | 14.09 | 14:00
F

Božena - 3. díl (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Lenka Wimmerová

Česká republika, 2021, 82 min

Od 10 let
Animace
Děti s rodiči
Rodina
Válka
st | 15.09 | 10:40
F

Nenastoupili (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Marta Vančurová

Česká republika, 2019, 11 min

Od 10 let
st | 15.09 | 10:40
F

Stíny války

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Nový český film a TV

Od 10 let
Animace
Dětství
Historie
Lidská práva
Válka
Vzdělání
st | 15.09 | 10:40
F

Terezínské stíny (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Miloš Zvěřina

Česká republika, 2020, 13 min

(změna programu vyhrazena)