v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 8 let
Dobrodružství
Fantazy
Přátelství
Příroda
Životní prostředí
čt | 09.09 | 08:40
F

Mazel a tajemství lesa (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Petr Oukropec

Česká republika, Německo, Slovensko, 2021, 80 min

Od 8 let
Animace
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Zvířata
čt | 09.09 | 10:00
F

Myši patří do nebe (2021)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Denisa Grimmová, Jan Bubeníček

Česká republika, Francie, Polsko, Slovensko, 2021, 87 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Empatie
Nemoc + smrt
Odvaha
Přátelství
Road movie
Rodina
Škola
Týmová práce
čt | 09.09 | 15:00
F

Odvážný výlet (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ji Won LEE

Jižní Korea, 2021, 108 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Fantazy
Týmová práce
| 10.09 | 08:10
F

Dračí princezna (2020)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Katarina Launing

Norsko, Nizozemsko, Česká republika, 2020, 82 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dětství
Dobrodružství
Přátelství
Týmová práce
| 10.09 | 09:40
F

Spaceboy (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Olivier Pairoux

Belgie, 2020, 100 min

Od 8 let
Dobrodružství
Odvaha
Příroda
Týmová práce
Zvířata
| 10.09 | 10:30
F

Poly (2020)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Nicolas Vanier

Francie, 2020, 92 min

Od 10 let
Akce a dobrodružství
Animace
Fantazy
Folklór
Přátelství
Příroda
Správná rozhodnutí
Svoboda
Záhada
Zvířata
| 10.09 | 16:00
F

Vlkochodci (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ross Stewart, Tomm Moore

Irsko, USA, 2020, 102 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Fantazy
Týmová práce
so | 11.09 | 09:30
F

Dračí princezna (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Katarina Launing

Norsko, Nizozemsko, Česká republika, 2020, 82 min

Od 8 let
Dobrodružství
Fantazy
Přátelství
Příroda
Životní prostředí
ne | 12.09 | 09:30
F

Mazel a tajemství lesa (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Petr Oukropec

Česká republika, Německo, Slovensko, 2021, 80 min

Od 6 let
Akce a dobrodružství
Animace
Odvaha
Přátelství
Rodina
Týmová práce
Životní prostředí
ne | 12.09 | 13:30
F

Smeťáci (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Luca Della Grotta, Francesco Dafano

Itálie, 2020, 88 min

Od 8 let
Dobrodružství
Odvaha
Příroda
Týmová práce
Zvířata
ne | 12.09 | 16:00
F

Poly (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Nicolas Vanier

Francie, 2020, 92 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Empatie
Nemoc + smrt
Odvaha
Přátelství
Road movie
Rodina
Škola
Týmová práce
po | 13.09 | 08:40
F

Odvážný výlet (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ji Won LEE

Jižní Korea, 2021, 108 min

(změna programu vyhrazena)