v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 10 let
Akce a dobrodružství
Dospělí a studenti
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
čt | 09.09 | 09:40
F

Zip a Zap a Kapitánův ostrov (2016)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Literatura ve filmu - Komiksů ráj

Režie: Oskar Santos

Španělsko, 2016, 105 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Empatie
Nemoc + smrt
Odvaha
Přátelství
Road movie
Rodina
Škola
Týmová práce
čt | 09.09 | 15:00
F

Odvážný výlet (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ji Won LEE

Jižní Korea, 2021, 108 min

Od 13 let
Akce a dobrodružství
Fantazy
Horor
Láska
Literatura
Mládí
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
čt | 09.09 | 15:30
F

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Literatura ve filmu - Mladá akademie

Režie: Tim Burton

USA, 2016, 128 min

Od 13 let
Děti s rodiči
Diskriminace
Drama
Empatie
Exotika
Folklór
Lidská práva
Náboženství
Odvaha
Příroda
Rodina
Správná rozhodnutí
Svoboda
čt | 09.09 | 17:30
F

Vítr (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Panorama

Režie: Dadren Wanggyal

Čína, 2020, 96 min

Od 12 let
Akce a dobrodružství
Láska
Literatura
Mládí
Odvaha
Přátelství
Rodina
Sociální spravedlnost
Správná rozhodnutí
Týmová práce
čt | 09.09 | 18:30
F

Hunger Games (2012)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Sekce: Literatura ve filmu - Klub hrdinů

Režie: Gary Ross

USA, 2012, 137 min

Od 12 let
Dobrodružství
Náctiletí
Odvaha
Přátelství
Příroda
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Záhada
| 10.09 | 10:10
F

Záhada tajemné jeskyně (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Andre Hörmann

Německo, 2021, 96 min

Od 8 let
Dobrodružství
Odvaha
Příroda
Týmová práce
Zvířata
| 10.09 | 10:30
F

Poly (2020)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Nicolas Vanier

Francie, 2020, 92 min

Od 12 let
Akce a dobrodružství
Dospívání
Odvaha
Přátelství
Správná rozhodnutí
Škola
Týmová práce
Zločin
| 10.09 | 13:00
F

Školní poklad (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Majid Majidi

Írán, 2020, 99 min

Od 12 let
Chudoba
Náctiletí
Odvaha
Rodina
Svoboda
Škola
| 10.09 | 13:30
F

Okno do světa (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Sekce: Panorama

Režie: Sujit Bidari

Nepál, 2020, 96 min

Od 12 let
Akce a dobrodružství
Animace
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
Válka
Životní prostředí
| 10.09 | 15:00
F

Naušika z Větrného údolí (1984)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Literatura ve filmu - Komiksů ráj

Režie: Hayao Miyazaki

Japonsko, 1984, 117 min

Od 10 let
Akce a dobrodružství
Fantazy
Literatura
Odvaha
Přátelství
Týmová práce
| 10.09 | 15:30
F

Nekonečný příběh (1984)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Literatura ve filmu - Klub hrdinů

Režie: Woflgang Petersen

USA, Německo, 1984, 94 min

Od 15 let
Diskriminace
Gender, Sexualita + Identita
Náboženství
Náctiletí
Odvaha
Otcovství
Přátelství
Rodina
Spolupráce
Správná rozhodnutí
Šikana
Škola
Týmová práce
| 10.09 | 17:00
F

Jak jsem chodil s Amber (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: David Freyne

Irsko, 2020, 92 min

(změna programu vyhrazena)