BALÍČEK VSTUPENEK - 10xKINO

(změna programu vyhrazena)
v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 8 let
Dobrodružství nade vše
Dramaturgové doporučují
Někdo to rád animované
Z českých luhů a hájů
čt | 01.06 | 10:00
F

Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti do 10 let

Režie: Filip Pošivač

Slovensko, Česká republika, Maďarsko, 2023, 80 min

Speciální předpremiérová projekce animovaného filmu, který vznikal také zde na Filmových ateliérech.

Delegace: Filip Pošivač, Jana Šrámková, Jakub Viktorin, Michal Kubíček, Marek Kráľovský

Od 8 let
Dobrodružství nade vše
Filmy s audiokomentářem
Matka příroda
Z českých luhů a hájů
čt | 01.06 | 10:40
F

Tajemství pana M. (2023)

Místo: Aula

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Pavel Šimák

Česká republika, 2023, 81 min

Delegace: Pavel Šimák, Honza Šťáva, Theo Schaefer, Kamila Vamberová

Od 15 let
Z českých luhů a hájů
Ze světových festivalů
čt | 01.06 | 18:30
F

Oběť (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Michal Blaško

Slovensko, Česká republika, Německo, 2022, 92 min

Od 8 let
Dobrodružství nade vše
Filmy s audiokomentářem
Matka příroda
Z českých luhů a hájů
| 02.06 | 08:30
F

Tajemství pana M. (2023)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Pavel Šimák

Česká republika, 2023, 81 min

Delegace: Pavel Šimák, Honza Šťáva, Theo Schaefer, Kamila Vamberová

Od 6 let
Někdo to rád animované
Z českých luhů a hájů
| 02.06 | 08:40
F

Břetislav Pojar - animace pro děti

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Hezky česky

Od 8 let
Dobrodružství nade vše
Dramaturgové doporučují
Někdo to rád animované
Z českých luhů a hájů
| 02.06 | 08:50
F

Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti do 10 let

Režie: Filip Pošivač

Slovensko, Česká republika, Maďarsko, 2023, 80 min

Speciální předpremiérová projekce animovaného filmu, který vznikal také zde na Filmových ateliérech.

Delegace: Filip Pošivač, Jana Šrámková

Od 8 let
Filmy s audiokomentářem
Pro dobrou náladu
Z českých luhů a hájů
Ze světa sportu
| 02.06 | 10:50
F

Děti Nagana (2023)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti do 10 let

Režie: Dan Pánek

Česká republika, 2023, 98 min

Projekce úspěšného rodinného filmu v letním kině! Účast přislibíl také režisér filmu Dan Pánek.

Delegace: Tom Brenton, Johanka Racková, Tomáš Havlínek, Jan Lengyel, Dan Pánek

Od 15 let
Vzlety a pády dospívání
Z českých luhů a hájů
| 02.06 | 11:30
F

Sex O’Clock (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Karolína Zalabáková, Jan Bártek

Česká republika, 2022, 80 min

Delegace: Petra Bučková, Sára Korbelová, Kryštof Švehlík, Veronika Čermák Macková, Michal Reitler, Karolína Zalabáková, Jan Bártek, Matěj Randár, Marta Fenclová, Hana de Goeij, Lukáš Gargulák

Od 15 let
Z českých luhů a hájů
| 02.06 | 17:00
F

Erhart (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Jan Březina

Česká republika, 2022, 71 min

Delegace: Jan Březina

Od 15 let
Vzlety a pády dospívání
Z českých luhů a hájů
| 02.06 | 17:00
F

Sex O’Clock (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Karolína Zalabáková, Jan Bártek

Česká republika, 2022, 80 min

Delegace: Petra Bučková, Sára Korbelová, Kryštof Švehlík, Michal Reitler, Karolína Zalabáková, Jan Bártek, Matěj Randár, Marta Fenclová, Lukáš Gargulák, Hana de Goeij

Od 3 let
Někdo to rád animované
Z českých luhů a hájů
so | 03.06 | 09:00
F

Krtek a další animace

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Hezky česky

Od 8 let
Filmy s audiokomentářem
Pro dobrou náladu
Z českých luhů a hájů
Ze světa sportu
so | 03.06 | 11:20
F

Děti Nagana (2023)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti do 10 let

Režie: Dan Pánek

Česká republika, 2023, 98 min

Projekce úspěšného rodinného filmu v letním kině! Účast přislibíl také režisér filmu Dan Pánek.

Delegace: Tom Brenton, Johanka Racková, Jan Lengyel, Dan Pánek, Tomáš Havlínek