Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 15 let
Dospívání
Láska
Přátelství
Různorodost
Škola
čt | 26.05 | 09:30
F

Psychobitch (2018)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Martin Lund

Norsko, 2018, 111 min

Od 14 let
Láska
Literatura
Náctiletí
Psychické zdraví
Škola
Zločin
čt | 26.05 | 10:40
F

Rady dr. Ptáka smutným básníkům (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Za horizontem dětství

Režie: Yaniv Raz

USA, 2021, 110 min

Od 10 let
Folklór
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Škola
Týmová práce
Vzdělání
čt | 26.05 | 13:30
F

Gándhí a spol. (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Manish Saini

Indie, 2021, 101 min

Od 15 let
Diskriminace
Gender, Sexualita + Identita
Náboženství
Náctiletí
Odvaha
Otcovství
Přátelství
Rodina
Spolupráce
Správná rozhodnutí
Šikana
Škola
Týmová práce
čt | 26.05 | 18:30
F

Jak jsem chodil s Amber (2020)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: David Freyne

Irsko, 2020, 92 min

Od 15 let
Hudba
Mládí
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Svoboda
Škola
Vztahy
čt | 26.05 | 18:30
F

Útěk domů (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Jessica Hester, Derek Schweickart

USA, 2022, 103 min

Od 6 let
Dětství
Dobrodružství
Odvaha
Přátelství
Škola
| 27.05 | 10:30
F

Příhody malého Františka (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Johannes Schmid

Rakousko, Německo, 2022, 78 min

Od 10 let
Folklór
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Škola
Týmová práce
Vzdělání
| 27.05 | 14:30
F

Gándhí a spol. (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Manish Saini

Indie, 2021, 101 min

Od 15 let
Drama
Náctiletí
Přátelství
Rodina
Romance
Správná rozhodnutí
Škola
| 27.05 | 15:30
F

Malé velké lži (2018)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Keith Behrman

Kanada, 2018, 94 min

Od 15 let
Dospívání
Láska
Přátelství
Různorodost
Škola
so | 28.05 | 09:30
F

Psychobitch (2018)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Martin Lund

Norsko, 2018, 111 min

Od 15 let
Hudba
Mládí
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Svoboda
Škola
Vztahy
so | 28.05 | 17:30
F

Útěk domů (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Jessica Hester, Derek Schweickart

USA, 2022, 103 min

Od 15 let
Diskriminace
Gender, Sexualita + Identita
Náboženství
Náctiletí
Odvaha
Otcovství
Přátelství
Rodina
Spolupráce
Správná rozhodnutí
Šikana
Škola
Týmová práce
so | 28.05 | 18:30
F

Jak jsem chodil s Amber (2020)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: David Freyne

Irsko, 2020, 92 min

Od 6 let
Dětství
Dobrodružství
Odvaha
Přátelství
Škola
ne | 29.05 | 09:00
F

Příhody malého Františka (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Johannes Schmid

Rakousko, Německo, 2022, 78 min

(změna programu vyhrazena)