Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 15 let
Dospívání
Láska
Přátelství
Různorodost
Škola
čt | 26.05 | 09:30
F

Psychobitch (2018)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Martin Lund

Norsko, 2018, 111 min

Od 14 let
Dospívání
Drama
Folklór
Chudoba
Lidská práva
Přátelství
Rodina
Smrt
Týmová práce
Válka
čt | 26.05 | 17:00
F

Když granátová jablka pláčou (2020)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Festivalové vavříny z celého světa | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Granaz Moussavi

Afghánistán, Austrálie, Írán, Nizozemsko, 2020, 83 min

Od 13 let
Dospívání
Láska
Odvaha
Přátelství
Správná rozhodnutí
| 27.05 | 09:30
F

Život bez Sáry Amatové (2019)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Laura Jou

Španělsko, 2019, 75 min

Od 12 let
Animace
Biografie
Dospívání
Historie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Válka
Vzdělání
| 27.05 | 10:30
F

Kde je Anne Franková (2021)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Ari Folman

Belgie, Francie, Izrael, Lucembursko, Nizozemsko, 2021, 99 min

Od 10 let
Dobrodružství
Dospívání
Komedie
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Zločin
| 27.05 | 10:40
F

Gajin svět - to je moje planeta! (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Peter Bratuša

Slovinsko, 2022, 95 min

Od 10 let
Dospívání
Exotika
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Vztahy
| 27.05 | 14:00
F

Krabí ostrov (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Alireza Mohammadi

Írán, 2022, 82 min

Delegace: Alireza Mohammadi Ruzbahany

Od 13 let
Biografie
Dokument
Dospívání
Gender, Sexualita + Identita
Náctiletí
Odvaha
| 27.05 | 17:00
F

Gabi mezi osmým a třináctým rokem (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Engeli Brobert

Švédsko, Norsko, Dánsko, 2021, 77 min

Od 15 let
Dospívání
Láska
Přátelství
Různorodost
Škola
so | 28.05 | 09:30
F

Psychobitch (2018)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Martin Lund

Norsko, 2018, 111 min

Od 12 let
Dospívání
Nemoc
Odvaha
Přátelství
Rodina
Sport
Správná rozhodnutí
so | 28.05 | 10:30
F

Bigman (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Camiel Schouwenaar

Nizozemsko, Německo, 2022, 90 min

Delegace: Camiel Schouwenaar, Maik Cillekens

Od 12 let
Animace
Biografie
Dospívání
Historie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Válka
Vzdělání
so | 28.05 | 10:45
F

Kde je Anne Franková (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Ari Folman

Belgie, Francie, Izrael, Lucembursko, Nizozemsko, 2021, 99 min

Od 10 let
Animace
Dospívání
Nadpřirozeno
Odvaha
Otcovství
Pohádka
Přátelství
Různorodost
Správná rozhodnutí
Týmová práce
so | 28.05 | 14:30
F

Dračí princezna (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Anthony Roux, Jean-Jacques Denis

Francie, 2021, 74 min

Od 14 let
Dospívání
Láska
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
so | 28.05 | 15:00
F

Dívka od vedle (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Sushrut Jain

Indie, USA, 2021, 112 min

(změna programu vyhrazena)