v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 13 let
Dospívání
Příroda
Původní obyvatelé
Rodina
Různorodost
Správná rozhodnutí
Tradice
Záhada
Zvířata
| 24.05 | 09:10
F

Pán velryb (2002)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Objevuj & poznávej: Lidé

Režie: Niki Caro

Německo, Nový Zéland, 2002, 105 min

Od 6 let
Dokument
Exotika
Příroda
Různorodost
Zvířata
Životní prostředí
| 24.05 | 10:30
F

Aldabra: Byl jednou jeden ostrov (2014)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Objevuj & poznávej: Příroda

Režie: Steve Lichtag

Česká republika, 2014, 73 min

Výlet do míst, kam lidská noha takřka nemá možnost vkročit, příběh plný fascinujících dobrodružství zdejšího přírodního světa a mimořádný zážitek, jaký může nabídnout jen nejmodernější 3D technologie – všechny tyto atributy a ještě mnohem více v sobě sdružuje nový film ALDABRA: BYL JEDNOU JEDEN OSTROV. Působivý rodinný snímek nabízí unikátní osudové příběhy podivuhodných živočichů, kteří obývají atol Aldabra, kteří se zde rodí, vytvářejí společenství, přivádějí na svět mladé i bojují o své přežití. Film Aldabra: Byl jednou jeden ostrov není přírodopisným dokumentem, je vzrušujícím a napínavým příběhem ze světa přírody

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Příroda
Rodina
Správná rozhodnutí
Zvířata
| 24.05 | 10:50
F

Tajemství Sovího lesa (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Panorama

Režie: Anu Aun

Estonsko, 2018, 90 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Uprchlíci
Zvířata
| 24.05 | 11:00
F

Binti (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Panorama

Režie: Frederike Migom

Belgie, Nizozemsko, 2018, 90 min

Od 10 let
Cestování
Dokument
Exotika
Příroda
Různorodost
Zvířata
Životní prostředí
| 24.05 | 11:30
F

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Objevuj & poznávej: Příroda

Režie: Yann Arthus-Bertrand

Francie, 2009, 90 min

Od 8 let
Dobrodružství
Dokument
Příroda
Zvířata
Životní prostředí
| 24.05 | 13:00
F

Medvědi z Kamčatky (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Objevuj & poznávej: Příroda

Režie: Irina Zhuravleva, Vladislav Grishin

Rusko, 2018, 55 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Příroda
Zvířata
| 24.05 | 14:30
F

Můj kamarád Taiki (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Panorama

Režie: Mirjam de With

Nizozemsko, 2018, 86 min

Od 12 let
Dětství
Dokument
Příroda
Původní obyvatelé
Zvířata
| 24.05 | 16:30
F

Jak velká je galaxie? (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Soutěž evropských dokumentárních filmů pro děti a mládež

Režie: Ksenia Elyan

Rusko, Estonsko, 2018, 72 min

Od 10 let
Dětství
Přátelství
Příroda
Původní obyvatelé
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Zvířata
Životní prostředí
| 24.05 | 20:00
F

Chlapec a pelikán (2018)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Festival Gala

Režie: Shawn Seet

Austrálie, 2018, 99 min

Od 8 let
Dokument
Příroda
Různorodost
Zvířata
Životní prostředí
| 24.05 | 20:45
F

Earth: Den na zázračné planetě (2017)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Objevuj & poznávej: Příroda

Režie: Peter Webber, Lixin Fan, Richard Dale

Velká Británie, 2017, 115 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Příroda
Zvířata
so | 25.05 | 09:00
F

Můj kamarád Taiki (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Panorama

Režie: Mirjam de With

Nizozemsko, 2018, 86 min

Od 6 let
Dobrodružství
Dokument
Příroda
Zvířata
Životní prostředí
so | 25.05 | 13:00
F

Putování se sobíkem (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Soutěž evropských dokumentárních filmů pro děti a mládež

Režie: Guillaume Maidatchevsky

Francie, Finsko, 2018, 86 min