Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 15 let
Drama
Empatie
Imigranti
Mládí
Rodina
Sport
Svoboda
Válka
Vztahy
čt | 26.05 | 16:00
F

Olga (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Elie Grappe

Francie, Švýcarsko, Ukrajina, 2021, 86 min

Od 14 let
Dospívání
Drama
Folklór
Chudoba
Lidská práva
Přátelství
Rodina
Smrt
Týmová práce
Válka
čt | 26.05 | 17:00
F

Když granátová jablka pláčou (2020)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Festivalové vavříny z celého světa | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Granaz Moussavi

Afghánistán, Austrálie, Írán, Nizozemsko, 2020, 83 min

Od 10 let
Drama
Empatie
Historie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Uprchlíci
Válka
čt | 26.05 | 19:00
F

Stezka odvahy (2022)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Tobias Wiemann

Německo, 2022, 99 min

Delegace: Tobias Wiemann, Martin Schlecht

Od 10 let
Drama
Empatie
Historie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Uprchlíci
Válka
| 27.05 | 08:10
F

Stezka odvahy (2022)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Tobias Wiemann

Německo, 2022, 99 min

Delegace: Tobias Wiemann, Martin Schlecht

Od 12 let
Animace
Biografie
Dospívání
Historie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Válka
Vzdělání
| 27.05 | 10:30
F

Kde je Anne Franková (2021)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Ari Folman

Belgie, Francie, Izrael, Lucembursko, Nizozemsko, 2021, 99 min

Od 15 let
Drama
Historie
Láska
Válka
| 27.05 | 19:30
F

Město na řece (2020)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Viesturs Kairišs

Lotyšsko, Česká republika, Litva, 2020, 118 min

Delegace: Julietta Sichel, Brigita Cmuntová

Od 12 let
Animace
Biografie
Dospívání
Historie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Válka
Vzdělání
so | 28.05 | 10:45
F

Kde je Anne Franková (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Ari Folman

Belgie, Francie, Izrael, Lucembursko, Nizozemsko, 2021, 99 min

Od 13 let
Biografie
Dětství
Dokument
Válka
so | 28.05 | 17:00
F

Haldy (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Taras Tomenko

Ukrajina, 2022, 80 min

Od 12 let
Animace
Biografie
Dospívání
Lidská práva
Literatura
Odvaha
Rodina
Svoboda
Umění
Uprchlíci
Válka
Záhada
so | 28.05 | 18:30
F

Lamya, dívka z Aleppa (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Festivalové vavříny z celého světa

Režie: Alex Kronemer

Kanada, USA, 2021, 89 min

Od 15 let
Drama
Historie
Násilí
Válka
so | 28.05 | 19:30
F

Zpráva (2020)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Peter Bebjak

Česká republika, Německo, Slovensko, 2020, 94 min

Delegace: Peter Bebjak, Jan Nedbal

Od 15 let
Drama
Empatie
Imigranti
Mládí
Rodina
Sport
Svoboda
Válka
Vztahy
so | 28.05 | 20:00
F

Olga (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Elie Grappe

Francie, Švýcarsko, Ukrajina, 2021, 86 min

Od 10 let
Drama
Empatie
Historie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Uprchlíci
Válka
út | 31.05 | 08:30
F

Stezka odvahy (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Tobias Wiemann

Německo, 2022, 99 min

(změna programu vyhrazena)