30/5 — 5/6/2024
64. MEZINÁRODNÍ FESTIVAL FILMŮ
PRO DĚTI A MLÁDEŽ
MY ZFF
Stáhni si apku

Kompletní program

Zvolte den

Zvolte čas

Věra Plívová-Šimková

Režie: Anna Stichenwirthová / Česká republika / 2023 / 53 min

čtvrtek 30. 05.
14:00 - 14:53
Golden Apple Cinema, sál 4
  • Od 12 let
  • Dokument
  • Handicap

Sekce: Zvláštní uvedení - Výročí
Čeština / Bez titulků

Velký finále PSO

Režie: Dominik Kalivoda / Česká republika / 2024 / 90 min

čtvrtek 30. 05.
19:00 - 20:30
Kongresové centrum
  • Od 12 let
  • Dokument
  • Hudba
  • Týmová práce

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum | Zvláštní uznání - Distribuční předpremiéry
Čeština / Anglické titulky

více informací

Delegace k projekci:
Dominik Kalivoda, Michal Kráčmer, Veronika Kührová, Helena Uldrichová

Dakar Sistaz

Režie: Jan Těšitel / Česká republika / 2024 / 69 min

pátek 31. 05.
11:00 - 12:09
Golden Apple Cinema, sál 5
  • Od 12 let
  • Akce
  • Dokument
  • Náctiletí
  • Rodina
  • Sport

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum
Angličtina, Čeština / Anglické titulky, České titulky

více informací

Delegace k projekci:
Jan Těšitel, Zuzana Kučerová, Aliyyah Koloc, Yasmeen Koloc, Václav Kopelec

Beze strachu

Režie: Luciano Toriello / Itálie / 2023 / 72 min

pátek 31. 05.
11:10 - 12:22
Golden Apple Cinema, sál 4
  • Od 10 let
  • Dokument
  • Odvaha
  • Rodina
  • Sport

Sekce: Vzhůru na olympiádu
Italština, Portugalština, Španělština / Anglické titulky, České titulky

více informací

Rajče, velký dort a vítězství

Režie: Kate Tiurina / Ukrajina / 2024 / 60 min

pátek 31. 05.
14:30 - 15:30
Golden Apple Cinema, sál 5
  • Od 13 let
  • Dokument
  • Rodina
  • Uprchlíci
  • Válka

Sekce: Za horizontem dětství
Ukrajinština / Anglické titulky, České titulky

více informací

Včelí bodnutí

Režie: Leone Balduzzi / Itálie, Francie / 2024 / 82 min

pátek 31. 05.
17:30 - 18:52
Golden Apple Cinema, sál 6
  • Od 14 let
  • Dokument
  • Dospívání
  • Náctiletí

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum
Italština / Anglické titulky, České titulky

více informací

Velký finále PSO

Režie: Dominik Kalivoda / Česká republika / 2024 / 90 min

sobota 01. 06.
09:00 - 10:30
Golden Apple Cinema, sál 4
  • Od 12 let
  • Dokument
  • Hudba
  • Týmová práce

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum | Zvláštní uznání - Distribuční předpremiéry
Čeština / Anglické titulky

více informací

Max a Mája: Příběh lištiček

Režie: Guillaume Maidatchevsky / Kanada, Francie, Itálie / 2023 / 80 min

sobota 01. 06.
10:00 - 11:20
Golden Apple Cinema, sál 1
  • Od 6 let
  • Dobrodružství
  • Dokument
  • Odvaha
  • Zvířata

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti do 10 let
Čeština / Anglické titulky

více informací

Eat/Sleep/ Cheer/Repeat

Režie: Tanya Doyle / Irsko / 2024 / 87 min

sobota 01. 06.
11:10 - 12:37
Golden Apple Cinema, sál 4
  • Od 14 let
  • Dokument
  • Náctiletí
  • Sport
  • Týmová práce

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum
Angličtina / Anglické titulky, České titulky

více informací

Delegace k projekci:
Tanya Doyle, Daniel Hegarty

Velký finále PSO

Režie: Dominik Kalivoda / Česká republika / 2024 / 90 min

sobota 01. 06.
20:45 - 22:15
Golden Apple Cinema, sál 4
  • Od 12 let
  • Dokument
  • Hudba
  • Týmová práce

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum | Zvláštní uznání - Distribuční předpremiéry
Čeština / Anglické titulky

více informací

Máme sen

Režie: Pascal Plisson / Francie / 2023 / 93 min

neděle 02. 06.
11:00 - 12:33
Golden Apple Cinema, sál 5
  • Od 12 let
  • Děti v nouzi
  • Dokument
  • Dospívání
  • Handicap

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum
Francouzština, Nepálština, Portugalština, Svahilština / Anglické titulky, České titulky

více informací

Shabu

Režie: Shamira Raphaëla / Nizozemsko, Belgie / 2021 / 75 min

neděle 02. 06.
15:30 - 16:45
Zlínský zámek
  • Od 14 let
  • Dokument
  • Hudba
  • Městský život
  • Náctiletí
  • Pohoda
  • Přátelství
  • Romance
  • Správná rozhodnutí

Sekce: Top Teen Ten
Nizozemština / České titulky

více informací

FILMFEST, s.r.o.
Zlín Film Festival - mezinárodní festival filmů pro děti a mládež ve Zlíně je organizován
společností FILMFEST, s. r. o., se sídlem Filmová 174, 760 01 Zlín, ČR. - Nastavení cookies

Made by ZLINFEST