Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 14 let
Láska
Literatura
Náctiletí
Psychické zdraví
Škola
Zločin
čt | 26.05 | 10:40
F

Rady dr. Ptáka smutným básníkům (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Za horizontem dětství

Režie: Yaniv Raz

USA, 2021, 110 min

Od 14 let
Drama
Exotika
Folklór
Náctiletí
Politika
Přátelství
Příroda
Rodina
Správná rozhodnutí
Tradice
čt | 26.05 | 15:30
F

Ječná pole za horami (2017)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Tian Tsering

Velká Británie, 2017, 88 min

Od 15 let
Diskriminace
Gender, Sexualita + Identita
Náboženství
Náctiletí
Odvaha
Otcovství
Přátelství
Rodina
Spolupráce
Správná rozhodnutí
Šikana
Škola
Týmová práce
čt | 26.05 | 18:30
F

Jak jsem chodil s Amber (2020)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: David Freyne

Irsko, 2020, 92 min

Od 15 let
Drama
Láska
Náctiletí
Přátelství
Vztahy
čt | 26.05 | 19:30
F

Na život a na smrt (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Za horizontem dětství

Režie: Desseigne Ravel Marion

Francie, 2021, 80 min

Od 12 let
Biografie
Dobrodružství
Dokument
Náctiletí
Odvaha
Rodina
Sport
| 27.05 | 09:40
F

Jezdec na vlnách (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Martyn Robertson

Velká Británie, 2021, 84 min

Od 15 let
Drama
Náctiletí
Přátelství
Rodina
Romance
Správná rozhodnutí
Škola
| 27.05 | 15:30
F

Malé velké lži (2018)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Keith Behrman

Kanada, 2018, 94 min

Od 13 let
Biografie
Dokument
Dospívání
Gender, Sexualita + Identita
Náctiletí
Odvaha
| 27.05 | 17:00
F

Gabi mezi osmým a třináctým rokem (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Engeli Brobert

Švédsko, Norsko, Dánsko, 2021, 77 min

Od 14 let
Drama
Náctiletí
Psychologie
Sport
Šikana
so | 28.05 | 15:30
F

Smečka (2020)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Tomáš Polenský

Česká republika, Lotyšsko, Slovensko, 2020, 94 min

Od 15 let
Diskriminace
Gender, Sexualita + Identita
Náboženství
Náctiletí
Odvaha
Otcovství
Přátelství
Rodina
Spolupráce
Správná rozhodnutí
Šikana
Škola
Týmová práce
so | 28.05 | 18:30
F

Jak jsem chodil s Amber (2020)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: David Freyne

Irsko, 2020, 92 min

Od 15 let
Diskriminace
Gender, Sexualita + Identita
Náboženství
Náctiletí
Odvaha
Otcovství
Přátelství
Rodina
Spolupráce
Správná rozhodnutí
Šikana
Škola
Týmová práce
ne | 29.05 | 09:30
F

Jak jsem chodil s Amber (2020)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: David Freyne

Irsko, 2020, 92 min

Od 14 let
Biografie
Dokument
Dospívání
Gender, Sexualita + Identita
Kontroverzní
Mládí
Náctiletí
Odvaha
Správná rozhodnutí
ne | 29.05 | 17:00
F

Ahoj, světe! (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Kenneth Elvebakk

Norsko, Švédsko, 2021, 88 min

Delegace: Kenneth Elvebakk

Od 15 let
Komedie
Náctiletí
Přátelství
Rodina
Romance
Správná rozhodnutí
ne | 29.05 | 18:30
F

Důkaz muže (2018)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Jim Loach

USA, 2018, 100 min

(změna programu vyhrazena)