Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 10 let
Drama
Empatie
Historie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Uprchlíci
Válka
čt | 26.05 | 19:00
F

Stezka odvahy (2022)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Tobias Wiemann

Německo, 2022, 99 min

Delegace: Tobias Wiemann, Martin Schlecht

Od 10 let
Drama
Empatie
Historie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Uprchlíci
Válka
| 27.05 | 08:10
F

Stezka odvahy (2022)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Tobias Wiemann

Německo, 2022, 99 min

Delegace: Tobias Wiemann, Martin Schlecht

Od 12 let
Animace
Biografie
Dospívání
Historie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Válka
Vzdělání
| 27.05 | 10:30
F

Kde je Anne Franková (2021)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Ari Folman

Belgie, Francie, Izrael, Lucembursko, Nizozemsko, 2021, 99 min

Od 15 let
Drama
Historie
Láska
Válka
| 27.05 | 19:30
F

Město na řece (2020)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Viesturs Kairišs

Lotyšsko, Česká republika, Litva, 2020, 118 min

Delegace: Julietta Sichel, Brigita Cmuntová

Od 10 let
Dobrodružství
Historie
Láska
Pohádka
so | 28.05 | 10:00
F

Zakletá jeskyně (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Mariana Čengel Solčanská

Česká republika, Maďarsko, Slovensko, 2022, 98 min

Delegace: Mariana Čengel Solčanská, Kamil Kožíšek, Lubica Čekovská, Martina Zábranská, Petra Dubayová, Dominick Benedikt, Ondřej Kraus, David Stachura, Ivan Finta, Marcela Šíbalová

Od 12 let
Animace
Biografie
Dospívání
Historie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Válka
Vzdělání
so | 28.05 | 10:45
F

Kde je Anne Franková (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Ari Folman

Belgie, Francie, Izrael, Lucembursko, Nizozemsko, 2021, 99 min

Od 15 let
Drama
Historie
Násilí
Válka
so | 28.05 | 19:30
F

Zpráva (2020)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Peter Bebjak

Česká republika, Německo, Slovensko, 2020, 94 min

Delegace: Peter Bebjak, Jan Nedbal

Od 12 let
Biografie
Dokument
Historie
Vzdělání
po | 30.05 | 15:30
F

Až zařve lev (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Jan Eliáš Svatoš

Česká republika, 2022, 100 min

Delegace: Jan Eliáš Svatoš, Romi Straková

Od 8 let
Biografie
Dobrodružství
Fantazy
Historie
Přátelství
Vzdělání
út | 31.05 | 08:10
F

Tajemství pana M. (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Pavel Šimák

Česká republika, 2022, 145 min

Od 10 let
Drama
Empatie
Historie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Uprchlíci
Válka
út | 31.05 | 08:30
F

Stezka odvahy (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Tobias Wiemann

Německo, 2022, 99 min

Od 12 let
Dokument
Historie
út | 31.05 | 17:30
F

Sametový Zlín (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Petr Babinec

Česká republika, 2022, 54 min

Od 15 let
Drama
Historie
Náboženství
Svoboda
út | 31.05 | 19:30
F

Kryštof (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Zdeněk Jiráský

Česká republika, Slovensko, 2021, 101 min

(změna programu vyhrazena)