27/5 — 2/6/2021
61. Mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež

Dopolední projekce jsou ve všední dny uzavřeny pro školní kolektivy a vstupenky na ně nelze zakoupit.
Nezapomeňte se registrovat. Registrace je podmínkou pro nákup vstupenek a vstup na vybrané akce doprovodného programu.

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 4 let
Animace
Dětství
Přátelství
Týmová práce
Záhada
| 04.09 | 09:10
F

Ella Bella Bingo (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 3

Sekce: Panorama

Režie: Frank Mosvold, Atle Blakseth

Norsko, 2019, 80 min

Od 10 let
Dětství
Internet
Přátelství
Správná rozhodnutí
Týmová práce
| 04.09 | 10:10
F

Správná hra (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 5

Sekce: Panorama

Režie: Julio Vincent Gambuto

USA, 2020, 92 min

Od 8 let
Akce a dobrodružství
Historie
Přátelství
Týmová práce
| 04.09 | 13:00
F

Páni kluci (1975)

Místo: Kino Čas

Sekce: Festivalové kino čas

Režie: Věra Plívová-Šimková

Československo, 1975, 90 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Přátelství
Rodina
Škola
Týmová práce
| 04.09 | 13:00
F

Život jako abeceda (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: John Sheedy

Austrálie, 2019, 96 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dospívání
Empatie
Přátelství
Režisérka
Rodina
| 04.09 | 15:00
F

Náš dům (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ga-eun YOON

Jižní Korea, 2019, 92 min

Od 12 let
Animace
Dobrodružství
Odvaha
Přátelství
Zvířata
| 04.09 | 18:30
F

Princova cesta (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 3

Sekce: Panorama

Režie: Jean-François Laguionie, Xavier Picard

Francie, Lucembursko, 2019, 100 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Přátelství
Rodina
Škola
Týmová práce
| 04.09 | 18:30
F

Život jako abeceda (2019)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: John Sheedy

Austrálie, 2019, 96 min

Od 14 let
Debut
Folklór
Přátelství
Příroda
Původní obyvatelé
Režisérka
Rodina
Romance
Různorodost
Správná rozhodnutí
Tradice
Umění
Vztahy
| 04.09 | 19:00
F

Hlas našich předků (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 4

Sekce: Panorama

Režie: Myriam Verreault

Kanada, 2019, 117 min

Od 15 let
Drama
Městský život
Náctiletí
Násilí
Přátelství
Psychologie
Vztahy
Zločin
| 04.09 | 21:00
F

Mladí a neklidní (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 3

Sekce: Panorama

Režie: Eoin Macken

Irsko, 2020, 96 min

Od 10 let
Dětství
Internet
Přátelství
Správná rozhodnutí
Týmová práce
so | 05.09 | 09:30
F

Správná hra (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 5

Sekce: Panorama

Režie: Julio Vincent Gambuto

USA, 2020, 92 min

Od 6 let
Akce a dobrodružství
Dětství
Odvaha
Přátelství
Týmová práce
Záhada
Zločin
Zvířata
so | 05.09 | 10:30
F

Monika a kamarádi (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Daniel Rezende

Brazílie, 2019, 90 min

Od 6 let
Akce a dobrodružství
Dětství
Folklór
Komedie
Přátelství
Rodina
Škola
Tradice
so | 05.09 | 13:00
F

Krakonoš a lyžníci (1981)

Místo: Kino Čas

Sekce: Festivalové kino čas

Režie: Věra Plívová-Šimková

Československo, 1981, 72 min