v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 3 let
Animace
Dobrodružství
Přátelství
| 24.05 | 08:10
F

Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Česká filmová a televizní tvorba

Režie: Michal Žabka

Česká republika, 2019, 72 min

Od 6 let
Animace
Komedie
Přátelství
Sport
Týmová práce
Zábava
| 24.05 | 08:40
F

Velký závod (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Panorama

Režie: Benoit Godbout

Kanada, 2018, 89 min

Od 6 let
Dětství
Přátelství
Týmová práce
| 24.05 | 09:00
F

Rozmazlená Mimoza (1973)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Objevuj & poznávej: Balkán

Režie: Xhanfise Keko

Albánie, 1973, 43 min

Od 6 let
Animace
Děti s rodiči
Dobrodružství
Komedie
Přátelství
Rodina
| 24.05 | 10:00
F

TvMiniUni: Zloděj otázek (2019)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Festival Gala

Režie: Jan Jirků

Česká republika, 2019, 75 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Příroda
Rodina
Správná rozhodnutí
Zvířata
| 24.05 | 10:50
F

Tajemství Sovího lesa (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Panorama

Režie: Anu Aun

Estonsko, 2018, 90 min

Od 10 let
Animace
Dobrodružství
Přátelství
Příroda
Týmová práce
Záhada
| 24.05 | 11:20
F

Legenda o Sarile (2013)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Objevuj & poznávej: Lidé

Režie: Nancy Florence Savard

Kanada, 2013, 80 min

Od 13 let
Dokument
Náctiletí
Přátelství
Rodina
Sport
Vzdělání
| 24.05 | 13:10
F

17 sekund (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Panorama | Festival Gala

Režie: Alon Marom

Izrael, 2018, 84 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Příroda
Zvířata
| 24.05 | 14:30
F

Můj kamarád Taiki (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Panorama

Režie: Mirjam de With

Nizozemsko, 2018, 86 min

Od 3 let
Animace
Dobrodružství
Přátelství
| 24.05 | 15:10
F

Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Česká filmová a televizní tvorba

Režie: Michal Žabka

Česká republika, 2019, 72 min

Od 10 let
Fantazy
Přátelství
Rodina
Záhada
| 24.05 | 15:30
F

Čarodějka (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Panorama

Režie: Kasper Munk

Dánsko, 2018, 100 min

Od 15 let
Drama
Náctiletí
Přátelství
Rodina
Romance
Správná rozhodnutí
Škola
| 24.05 | 17:40
F

Malé velké lži (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Keith Behrman

Kanada, 2018, 94 min

Od 10 let
Dětství
Přátelství
Příroda
Původní obyvatelé
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Zvířata
Životní prostředí
| 24.05 | 20:00
F

Chlapec a pelikán (2018)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Festival Gala

Režie: Shawn Seet

Austrálie, 2018, 99 min