v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 8 let
Dobrodružství
Fantazy
Přátelství
Příroda
Životní prostředí
čt | 09.09 | 08:40
F

Mazel a tajemství lesa (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Petr Oukropec

Česká republika, Německo, Slovensko, 2021, 80 min

Od 10 let
Akce a dobrodružství
Dospělí a studenti
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
čt | 09.09 | 09:40
F

Zip a Zap a Kapitánův ostrov (2016)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Literatura ve filmu - Komiksů ráj

Režie: Oskar Santos

Španělsko, 2016, 105 min

Od 13 let
Akce a dobrodružství
Fantazy
Horor
Láska
Literatura
Mládí
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
čt | 09.09 | 15:30
F

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Literatura ve filmu - Mladá akademie

Režie: Tim Burton

USA, 2016, 128 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Fantazy
Týmová práce
| 10.09 | 08:10
F

Dračí princezna (2020)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Katarina Launing

Norsko, Nizozemsko, Česká republika, 2020, 82 min

Od 5 let
Dobrodružství
Fantazy
Přátelství
Týmová práce
Zábava
| 10.09 | 08:40
F

Knerten a mořská příšera (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Panorama

Norsko, 2020, 71 min

Od 12 let
Akce a dobrodružství
Animace
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
Válka
Životní prostředí
| 10.09 | 15:00
F

Naušika z Větrného údolí (1984)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Literatura ve filmu - Komiksů ráj

Režie: Hayao Miyazaki

Japonsko, 1984, 117 min

Od 10 let
Akce a dobrodružství
Fantazy
Literatura
Odvaha
Přátelství
Týmová práce
| 10.09 | 15:30
F

Nekonečný příběh (1984)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Literatura ve filmu - Klub hrdinů

Režie: Woflgang Petersen

USA, Německo, 1984, 94 min

Od 10 let
Akce a dobrodružství
Animace
Fantazy
Folklór
Přátelství
Příroda
Správná rozhodnutí
Svoboda
Záhada
Zvířata
| 10.09 | 16:00
F

Vlkochodci (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ross Stewart, Tomm Moore

Irsko, USA, 2020, 102 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Fantazy
Týmová práce
so | 11.09 | 09:30
F

Dračí princezna (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Katarina Launing

Norsko, Nizozemsko, Česká republika, 2020, 82 min

Od 6 let
Akce a dobrodružství
Animace
Dětství
Diskriminace
Fantazy
Komedie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Rodina
Týmová práce
so | 11.09 | 13:30
F

Pušíci (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Sekce: Literatura ve filmu - Evropský koutek

Režie: Jens Møller, Toby Genkel

Německo, 2020, 85 min

Od 8 let
Dobrodružství
Fantazy
Přátelství
Příroda
Životní prostředí
ne | 12.09 | 09:30
F

Mazel a tajemství lesa (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Petr Oukropec

Česká republika, Německo, Slovensko, 2021, 80 min

Od 14 let
Dobrodružství
Fantazy
Historie
Láska
Náctiletí
ne | 12.09 | 13:00
F

Rubínově červená (2013)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Literatura ve filmu - Mladá akademie

Německo, 2013, 122 min

(změna programu vyhrazena)