27/5 — 2/6/2021
61. Mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež

Dopolední projekce jsou ve všední dny uzavřeny pro školní kolektivy a vstupenky na ně nelze zakoupit.
Nezapomeňte se registrovat. Registrace je podmínkou pro nákup vstupenek a vstup na vybrané akce doprovodného programu.

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 10 let
Děti s rodiči
Přátelství
Rodina
Škola
Týmová práce
| 04.09 | 13:00
F

Život jako abeceda (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: John Sheedy

Austrálie, 2019, 96 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dospívání
Empatie
Přátelství
Režisérka
Rodina
| 04.09 | 15:00
F

Náš dům (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ga-eun YOON

Jižní Korea, 2019, 92 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Přátelství
Rodina
Škola
Týmová práce
| 04.09 | 18:30
F

Život jako abeceda (2019)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: John Sheedy

Austrálie, 2019, 96 min

Od 14 let
Debut
Folklór
Přátelství
Příroda
Původní obyvatelé
Režisérka
Rodina
Romance
Různorodost
Správná rozhodnutí
Tradice
Umění
Vztahy
| 04.09 | 19:00
F

Hlas našich předků (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 4

Sekce: Panorama

Režie: Myriam Verreault

Kanada, 2019, 117 min

Od 15 let
Debut
Děti s rodiči
Drama
Empatie
Mládí
Rodina
| 04.09 | 20:00
F

Léto s matkou (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních hraných evropských debutů

Režie: Simon Bird

Velká Británie, 2019, 86 min

Od 6 let
Akce a dobrodružství
Dětství
Folklór
Komedie
Přátelství
Rodina
Škola
Tradice
so | 05.09 | 13:00
F

Krakonoš a lyžníci (1981)

Místo: Kino Čas

Sekce: Festivalové kino čas

Režie: Věra Plívová-Šimková

Československo, 1981, 72 min

Od 4 let
Animace
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Scifi
Týmová práce
so | 05.09 | 13:30
F

Superhrdinové (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 3

Sekce: Panorama

Režie: Tanguy de Kermel

Francie, 2019, 61 min

Od 12 let
Akce a dobrodružství
Komedie
Láska
Náctiletí
Přátelství
Rodina
Scifi
Škola
so | 05.09 | 14:00
F

Návrat do budoucnosti (1985)

Místo: Golden Apple Cinema, 4

Sekce: 2020: Návrat do budoucnosti-Sci-fi filmy pro mladé

Režie: Robert Zemeckis

USA, 1985, 116 min

Od 13 let
Dětství
Dobrodružství
Dospívání
Empatie
Láska
Přátelství
Režisérka
Rodina
so | 05.09 | 15:00
F

Život bez Sáry Amatové (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Laura Jou

Španělsko, 2019, 75 min

Od 6 let
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Zvířata
so | 05.09 | 15:30
F

Prázdniny pro psa (1980)

Místo: Kino Čas

Sekce: Festivalové kino čas

Režie: Jaroslava Vošmiková

Československo, 1980, 78 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dětství
Dobrodružství
Přátelství
Režisérka
Rodina
Správná rozhodnutí
Vztahy
ne | 06.09 | 10:00
F

Léto patří rebelům (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 1

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Martina Saková

Německo, Slovensko, 2020, 92 min

Od 10 let
Akce a dobrodružství
Dětství
Drama
Lidská práva
Odvaha
Přátelství
Režisérka
Rodina
Spolupráce
Správná rozhodnutí
Svoboda
Válka
ne | 06.09 | 10:30
F

Hranice odvahy (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Johanne Helgeland

Norsko, 2020, 95 min