Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 6 let
Dobrodružství
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
čt | 26.05 | 08:10
F

Tajemství prášku neviditelnosti (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Juha Wuolijoki

Finsko, 2021, 85 min

Od 6 let
Dobrodružství
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
čt | 26.05 | 08:40
F

Vánoční dobrodružství (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Slobodan Maksimović

Slovinsko, Lucembursko, Slovensko, Chorvatsko, 2022, 86 min

Od 8 let
Animace
Dětství
Dobrodružství
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
čt | 26.05 | 10:00
F

Cesta do Tvojzemí (2022)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Peter Budinský

Slovensko, Česká republika, Belgie, 2022, 85 min

Delegace: Peter Budinský, Peter Badač, Barbora Budinská, Martin Hasák

Od 6 let
Animace
Dobrodružství
Odvaha
Přátelství
Rodina
Týmová práce
čt | 26.05 | 10:10
F

Dobrodružství mladého muminka (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Ira Carpelan

Finsko, Polsko, 2022, 72 min

Od 8 let
Akce a dobrodružství
Dětství
Empatie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Scifi
Správná rozhodnutí
Týmová práce
čt | 26.05 | 10:45
F

Majka (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ham Tran

Vietnam, 2022, 105 min

Od 10 let
Folklór
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Škola
Týmová práce
Vzdělání
čt | 26.05 | 13:30
F

Gándhí a spol. (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Manish Saini

Indie, 2021, 101 min

Od 10 let
Dětství
Chudoba
Přátelství
Rodina
čt | 26.05 | 14:00
F

Asteroid (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Mehdi Hoseinivand Aalipour

Írán, 2021, 78 min

Od 14 let
Drama
Exotika
Folklór
Náctiletí
Politika
Přátelství
Příroda
Rodina
Správná rozhodnutí
Tradice
čt | 26.05 | 15:30
F

Ječná pole za horami (2017)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Tian Tsering

Velká Británie, 2017, 88 min

Od 15 let
Drama
Empatie
Imigranti
Mládí
Rodina
Sport
Svoboda
Válka
Vztahy
čt | 26.05 | 16:00
F

Olga (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Elie Grappe

Francie, Švýcarsko, Ukrajina, 2021, 86 min

Od 14 let
Dospívání
Drama
Folklór
Chudoba
Lidská práva
Přátelství
Rodina
Smrt
Týmová práce
Válka
čt | 26.05 | 17:00
F

Když granátová jablka pláčou (2020)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Festivalové vavříny z celého světa | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Granaz Moussavi

Afghánistán, Austrálie, Írán, Nizozemsko, 2020, 83 min

Od 15 let
Diskriminace
Gender, Sexualita + Identita
Náboženství
Náctiletí
Odvaha
Otcovství
Přátelství
Rodina
Spolupráce
Správná rozhodnutí
Šikana
Škola
Týmová práce
čt | 26.05 | 18:30
F

Jak jsem chodil s Amber (2020)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: David Freyne

Irsko, 2020, 92 min

Od 15 let
Hudba
Mládí
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Svoboda
Škola
Vztahy
čt | 26.05 | 18:30
F

Útěk domů (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Jessica Hester, Derek Schweickart

USA, 2022, 103 min

(změna programu vyhrazena)