27/5 — 2/6/2021
61. Mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež

Dopolední projekce jsou ve všední dny uzavřeny pro školní kolektivy a vstupenky na ně nelze zakoupit.
Nezapomeňte se registrovat. Registrace je podmínkou pro nákup vstupenek a vstup na vybrané akce doprovodného programu.

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 15 let
Debut
Drama
Empatie
Láska
Mládí
Nemoc + smrt
Psychologie
Režisérka
| 04.09 | 14:30
F

Cleo (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních hraných evropských debutů

Režie: Eva Cools

Belgie, 2019, 105 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dospívání
Empatie
Přátelství
Režisérka
Rodina
| 04.09 | 15:00
F

Náš dům (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ga-eun YOON

Jižní Korea, 2019, 92 min

Od 15 let
Debut
Děti s rodiči
Drama
Empatie
Mládí
Rodina
| 04.09 | 20:00
F

Léto s matkou (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních hraných evropských debutů

Režie: Simon Bird

Velká Británie, 2019, 86 min

Od 13 let
Dětství
Dobrodružství
Dospívání
Empatie
Láska
Přátelství
Režisérka
Rodina
so | 05.09 | 15:00
F

Život bez Sáry Amatové (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Laura Jou

Španělsko, 2019, 75 min

Od 12 let
Děti s rodiči
Empatie
Láska
Sport
Správná rozhodnutí
ne | 06.09 | 17:00
F

Tanec v srdci (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Stefan Westerwelle

Německo, 2020, 101 min

Od 15 let
Debut
Empatie
Náctiletí
Přátelství
Psychologie
Režisérka
ne | 06.09 | 20:00
F

Finská diva (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních hraných evropských debutů

Režie: Maria Veijalainen

Finsko, 2019, 90 min

Od 13 let
Dospívání
Empatie
Přátelství
Režisérka
Správná rozhodnutí
Svoboda
Uprchlíci
po | 07.09 | 16:30
F

Spáleni sluncem (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Carolina Hellsgard

Německo, Nizozemsko, Polsko, 2019, 94 min

Od 15 let
Debut
Děti s rodiči
Drama
Empatie
Mládí
Rodina
po | 07.09 | 17:00
F

Léto s matkou (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních hraných evropských debutů

Režie: Simon Bird

Velká Británie, 2019, 86 min

Od 15 let
Debut
Děti s rodiči
Empatie
Mládí
Přátelství
Psychologie
Režisérka
Správná rozhodnutí
Svoboda
Vztahy
po | 07.09 | 20:00
F

Nevinnost (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních hraných evropských debutů

Režie: Lucía Alemany

Španělsko, 2019, 92 min

Od 12 let
Děti s rodiči
Empatie
Láska
Sport
Správná rozhodnutí
st | 09.09 | 08:10
F

Tanec v srdci (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 1

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Stefan Westerwelle

Německo, 2020, 101 min

Od 13 let
Dětství
Dobrodružství
Dospívání
Empatie
Láska
Přátelství
Režisérka
Rodina
st | 09.09 | 15:30
F

Život bez Sáry Amatové (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Laura Jou

Španělsko, 2019, 75 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dospívání
Empatie
Přátelství
Režisérka
Rodina
st | 09.09 | 16:00
F

Náš dům (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ga-eun YOON

Jižní Korea, 2019, 92 min