Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 14 let
Drama
Exotika
Folklór
Náctiletí
Politika
Přátelství
Příroda
Rodina
Správná rozhodnutí
Tradice
čt | 26.05 | 15:30
F

Ječná pole za horami (2017)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Tian Tsering

Velká Británie, 2017, 88 min

Od 15 let
Drama
Empatie
Imigranti
Mládí
Rodina
Sport
Svoboda
Válka
Vztahy
čt | 26.05 | 16:00
F

Olga (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Elie Grappe

Francie, Švýcarsko, Ukrajina, 2021, 86 min

Od 14 let
Dospívání
Drama
Folklór
Chudoba
Lidská práva
Přátelství
Rodina
Smrt
Týmová práce
Válka
čt | 26.05 | 17:00
F

Když granátová jablka pláčou (2020)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Festivalové vavříny z celého světa | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Granaz Moussavi

Afghánistán, Austrálie, Írán, Nizozemsko, 2020, 83 min

Od 10 let
Drama
Empatie
Historie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Uprchlíci
Válka
čt | 26.05 | 19:00
F

Stezka odvahy (2022)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Tobias Wiemann

Německo, 2022, 99 min

Delegace: Tobias Wiemann, Martin Schlecht

Od 15 let
Drama
Láska
Náctiletí
Přátelství
Vztahy
čt | 26.05 | 19:30
F

Na život a na smrt (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Za horizontem dětství

Režie: Desseigne Ravel Marion

Francie, 2021, 80 min

Od 15 let
Drama
Empatie
Láska
Psychologie
Vztahy
čt | 26.05 | 20:00
F

Mikádo (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Festivalové vavříny z celého světa

Režie: Emanuel Parvu

Rumunsko, Česká republika, 2021, 96 min

Od 10 let
Drama
Empatie
Historie
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Uprchlíci
Válka
| 27.05 | 08:10
F

Stezka odvahy (2022)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Tobias Wiemann

Německo, 2022, 99 min

Delegace: Tobias Wiemann, Martin Schlecht

Od 12 let
Drama
Exotika
Městský život
Mládí
Nemoc
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Umění
| 27.05 | 08:40
F

Naima, dívka s rikšou (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Amitabh Reza Chowdhury

Bangladéš, USA, 2021, 110 min

Od 12 let
Drama
Exotika
Městský život
Mládí
Nemoc
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Umění
| 27.05 | 15:00
F

Naima, dívka s rikšou (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Amitabh Reza Chowdhury

Bangladéš, USA, 2021, 110 min

Od 15 let
Drama
Náctiletí
Přátelství
Rodina
Romance
Správná rozhodnutí
Škola
| 27.05 | 15:30
F

Malé velké lži (2018)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Keith Behrman

Kanada, 2018, 94 min

Od 15 let
Dle skutečného příběhu
Drama
Kontroverzní
Lidská práva
Mládí
Odvaha
Přátelství
Rodina
Svoboda
Týmová práce
Zločin
| 27.05 | 17:30
F

Sny mých bratrů (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Claudia Huaiquimilla

Chile, 2021, 85 min

Od 15 let
Drama
Láska
Mládí
Otcovství
| 27.05 | 18:30
F

Ochránce (2015)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: Guillaume Senez

Belgie, Švýcarsko, Francie, 2015, 95 min

(změna programu vyhrazena)