27/5 — 2/6/2021
61. Mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež

Dopolední projekce jsou ve všední dny uzavřeny pro školní kolektivy a vstupenky na ně nelze zakoupit.
Nezapomeňte se registrovat. Registrace je podmínkou pro nákup vstupenek a vstup na vybrané akce doprovodného programu.

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 15 let
Debut
Drama
Empatie
Láska
Mládí
Nemoc + smrt
Psychologie
Režisérka
| 04.09 | 14:30
F

Cleo (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních hraných evropských debutů

Režie: Eva Cools

Belgie, 2019, 105 min

Od 15 let
Debut
Děti s rodiči
Drama
Empatie
Mládí
Rodina
| 04.09 | 20:00
F

Léto s matkou (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních hraných evropských debutů

Režie: Simon Bird

Velká Británie, 2019, 86 min

Od 15 let
Drama
Městský život
Náctiletí
Násilí
Přátelství
Psychologie
Vztahy
Zločin
| 04.09 | 21:00
F

Mladí a neklidní (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 3

Sekce: Panorama

Režie: Eoin Macken

Irsko, 2020, 96 min

Od 15 let
Debut
Drama
Městský život
Náctiletí
Přátelství
Psychologie
Správná rozhodnutí
Škola
Technologie
so | 05.09 | 17:00
F

FOMO (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních hraných evropských debutů

Režie: Attila Hartung

Maďarsko, 2019, 94 min

Od 14 let
Drama
Náctiletí
Psychologie
Sport
Šikana
so | 05.09 | 19:00
F

Smečka (2020)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Tomáš Polenský

Česká republika, Lotyšsko, Slovensko, 2020, 94 min

Od 15 let
Debut
Děti s rodiči
Drama
Mládí
Násilí
Psychologie
Režisérka
Svoboda
Vztahy
so | 05.09 | 20:00
F

Vše pro mou matku (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních hraných evropských debutů

Režie: Małgorzata Imielska

Polsko, 2019, 103 min

Od 10 let
Akce a dobrodružství
Dětství
Drama
Lidská práva
Odvaha
Přátelství
Režisérka
Rodina
Spolupráce
Správná rozhodnutí
Svoboda
Válka
ne | 06.09 | 10:30
F

Hranice odvahy (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Johanne Helgeland

Norsko, 2020, 95 min

Od 15 let
Drama
Mládí
Nemoc
Psychické zdraví
Psychologie
Rodina
ne | 06.09 | 19:00
F

Abstinent (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 4

Sekce: Česká filmová a televizní tvorba

Režie: David Vigner

Česká republika, 2019, 83 min

Od 14 let
Drama
Náctiletí
Psychologie
Sport
Šikana
po | 07.09 | 09:40
F

Smečka (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Tomáš Polenský

Česká republika, Lotyšsko, Slovensko, 2020, 94 min

Od 15 let
Debut
Děti s rodiči
Drama
Empatie
Mládí
Rodina
po | 07.09 | 17:00
F

Léto s matkou (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních hraných evropských debutů

Režie: Simon Bird

Velká Británie, 2019, 86 min

Od 18 let
Dětství
Drama
Historie
Umění
Válka
po | 07.09 | 18:30
F

Nabarvené ptáče (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 3

Sekce: Česká filmová a televizní tvorba

Režie: Václav Marhoul

Česká republika, Slovensko, Ukrajina, 2019, 169 min

Od 12 let
Drama
Gender, Sexualita + Identita
Náctiletí
Psychologie
Rodina
Vztahy
po | 07.09 | 19:30
F

Letní bílá (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Rodrigo Ruiz Patterson

Mexiko, 2020, 85 min