Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 12 let
Dokument
Odvaha
Sport
Týmová práce
Zvířata
čt | 26.05 | 15:00
F

Stádo (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Monika Kotecka, Karolina Poryzala

Polsko, 2021, 80 min

Od 12 let
Dokument
Empatie
Nemoc
čt | 26.05 | 17:30
F

Babička jako Šance (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Pavel Jakeš

Česká republika, 2022, 26 min

Delegace: Pavel Jakeš

Od 12 let
Biografie
Dobrodružství
Dokument
Náctiletí
Odvaha
Rodina
Sport
| 27.05 | 09:40
F

Jezdec na vlnách (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Martyn Robertson

Velká Británie, 2021, 84 min

Od 13 let
Biografie
Dokument
Dospívání
Gender, Sexualita + Identita
Náctiletí
Odvaha
| 27.05 | 17:00
F

Gabi mezi osmým a třináctým rokem (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Engeli Brobert

Švédsko, Norsko, Dánsko, 2021, 77 min

Od 12 let
Biografie
Dokument
Umění
| 27.05 | 18:30
F

Slunovraty Petra Nikla (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Pavel Jirásek

Česká republika, 2022, 52 min

Delegace: Petr Nikl, Pavel Jirásek, Dušan Mulíček, Martin Polák, Kateřina Zavadilová, Pavel Plešák

Od 13 let
Biografie
Dětství
Dokument
Válka
so | 28.05 | 17:00
F

Haldy (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Taras Tomenko

Ukrajina, 2022, 80 min

Od 14 let
Biografie
Dokument
Dospívání
Gender, Sexualita + Identita
Kontroverzní
Mládí
Náctiletí
Odvaha
Správná rozhodnutí
ne | 29.05 | 17:00
F

Ahoj, světe! (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Kenneth Elvebakk

Norsko, Švédsko, 2021, 88 min

Delegace: Kenneth Elvebakk

Od 12 let
Děti s rodiči
Dokument
Dospívání
Chudoba
Městský život
Rodina
Škola
ne | 29.05 | 19:00
F

Apple Day (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Festivalové vavříny z celého světa | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Mahmoud Ghaffari

Írán, 2022, 79 min

Od 12 let
Dokument
Globalizace
Příroda
Týmová práce
Životní prostředí
po | 30.05 | 09:40
F

Živočich (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Cyril Dion

Francie, 2021, 105 min

Od 12 let
Dokument
Mládí
Politika
Vzdělání
po | 30.05 | 14:00
F

Prvovoliči 2021 (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Markéta Ekrt Válková

Česká republika, 2022, 53 min

Delegace: Markéta Ekrt Válková, Martina Šantavá

Od 12 let
Biografie
Dokument
Historie
Vzdělání
po | 30.05 | 15:30
F

Až zařve lev (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Jan Eliáš Svatoš

Česká republika, 2022, 100 min

Delegace: Jan Eliáš Svatoš, Romi Straková

Od 14 let
Biografie
Dokument
Hudba
Městský život
Mládí
Náctiletí
Svoboda
Tanec
po | 30.05 | 17:30
F

Shabu (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Shamira Raphaëla

Nizozemsko, Belgie, 2021, 75 min

(změna programu vyhrazena)