v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 6 let
Animace
Dětství
Literatura
Přátelství
Rodina
Zvířata
čt | 09.09 | 08:10
F

Gorila a já (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 1

Sekce: Literatura ve filmu - Evropský koutek

Dánsko, Norsko, Švédsko, 2021, 76 min

Od 8 let
Animace
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Zvířata
čt | 09.09 | 10:00
F

Myši patří do nebe (2021)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Denisa Grimmová, Jan Bubeníček

Česká republika, Francie, Polsko, Slovensko, 2021, 87 min

Od 6 let
Animace
Děti s rodiči
Rodina
Romance
Správná rozhodnutí
čt | 09.09 | 10:10
F

Mumínci na Riviéře (2014)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 5

Sekce: Literatura ve filmu - Komiksů ráj

Finsko, Francie, 2014, 76 min

Od 10 let
Animace
Dobrodružství
Empatie
Přátelství
Zvířata
čt | 09.09 | 13:00
F

Marona (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Panorama

Režie: Anca Damian

Belgie, Francie, Rumunsko, 2019, 92 min

Od 12 let
Akce a dobrodružství
Animace
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
Válka
Životní prostředí
| 10.09 | 15:00
F

Naušika z Větrného údolí (1984)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Literatura ve filmu - Komiksů ráj

Režie: Hayao Miyazaki

Japonsko, 1984, 117 min

Od 10 let
Akce a dobrodružství
Animace
Fantazy
Folklór
Přátelství
Příroda
Správná rozhodnutí
Svoboda
Záhada
Zvířata
| 10.09 | 16:00
F

Vlkochodci (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ross Stewart, Tomm Moore

Irsko, USA, 2020, 102 min

Od 15 let
Animace
Dětství
Drama
Lidská práva
Rodina
Různorodost
Tradice
| 10.09 | 19:00
F

Moje slunce Mad (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Nový český film a TV

Česká republika, Francie, Slovensko, 2021, 85 min

Od 12 let
Animace
Diskriminace
Dobrodružství
Láska
Lidská práva
Odvaha
Svoboda
so | 11.09 | 11:00
F

Barevný sen (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Jan Balej

Česká republika, 2020, 74 min

Od 6 let
Akce a dobrodružství
Animace
Dětství
Diskriminace
Fantazy
Komedie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Rodina
Týmová práce
so | 11.09 | 13:30
F

Pušíci (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Sekce: Literatura ve filmu - Evropský koutek

Režie: Jens Møller, Toby Genkel

Německo, 2020, 85 min

Od 12 let
Akce a dobrodružství
Animace
Náctiletí
Nadpřirozeno
Odvaha
Přátelství
Týmová práce
so | 11.09 | 17:00
F

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 5

Sekce: Literatura ve filmu - Klub hrdinů

Režie: Peter Ramsey, Robert Persichetti

USA, 2018, 117 min

Od 3 let
Animace
Dobrodružství
Přátelství
ne | 12.09 | 10:00
F

Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 1

Sekce: Literatura ve filmu - Klub hrdinů

Režie: Michal Žabka

Česká republika, 2019, 72 min

Od 6 let
Animace
Dětství
Literatura
Přátelství
Rodina
Zvířata
ne | 12.09 | 10:30
F

Gorila a já (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Literatura ve filmu - Evropský koutek

Dánsko, Norsko, Švédsko, 2021, 76 min

(změna programu vyhrazena)