Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 3 let
Animace
čt | 26.05 | 08:20
F

Štětináči a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 36 min

Od 6 let
Animace
čt | 26.05 | 09:40
F

Mrňousci a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 43 min

Delegace: Aneta Paulíny

Od 8 let
Animace
Dětství
Dobrodružství
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
čt | 26.05 | 10:00
F

Cesta do Tvojzemí (2022)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Peter Budinský

Slovensko, Česká republika, Belgie, 2022, 85 min

Delegace: Peter Budinský, Peter Badač, Barbora Budinská, Martin Hasák

Od 6 let
Animace
Dobrodružství
Odvaha
Přátelství
Rodina
Týmová práce
čt | 26.05 | 10:10
F

Dobrodružství mladého muminka (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Ira Carpelan

Finsko, Polsko, 2022, 72 min

Od 6 let
Akce a dobrodružství
Animace
Odvaha
Pohádka
Přátelství
Týmová práce
čt | 26.05 | 10:30
F

Princezna rebelka (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Julien Fournet

Francie, 2021, 89 min

Od 3 let
Animace
čt | 26.05 | 13:00
F

Slunce a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 36 min

Delegace: Jakub Brokl

Od 10 let
Animace
čt | 26.05 | 14:30
F

Liščí královna a jiné animace pro starší děti

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 46 min

Delegace: Matthias Daenschel

Od 3 let
Animace
| 27.05 | 08:20
F

Slunce a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 36 min

Delegace: Kevin Hamimi, Melodie Leger Rimbert

Od 6 let
Animace
Zvířata
| 27.05 | 09:10
F

Websterovi ve filmu (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Katarína Kerekesová

Česká republika, Slovensko, 2022, 65 min

Delegace: Katarína Kerekesová, Anna Vášová, Adam Mišík

Od 3 let
Animace
| 27.05 | 10:10
F

Štětináči a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 36 min

Delegace: Anya Ru, Maja Zupanc

Od 12 let
Animace
Biografie
Dospívání
Historie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Válka
Vzdělání
| 27.05 | 10:30
F

Kde je Anne Franková (2021)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Ari Folman

Belgie, Francie, Izrael, Lucembursko, Nizozemsko, 2021, 99 min

Od 3 let
Animace
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Zvířata
| 27.05 | 13:00
F

Nejlepší narozeniny (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Michael Ekblad

Německo, Nizozemsko, Švédsko, 2021, 75 min

(změna programu vyhrazena)