Rozšířené vyhledávání
Reset Filtru

neděle 29.05.2022

Od 12 let
ne | 29.05 | 09:00
F

Brainz VR Cinema (2021)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Brainz VR Cinema

Mezinárodní, 2021, 540 min

Již po páté se zlínský festival ponoří do víru virtuální reality. Těšíme se na vás každý den dopoledne 9-12 hod. a odpoledne 13-19 hod.

Od 6 let
Dětství
Dobrodružství
Odvaha
Přátelství
Škola
ne | 29.05 | 09:00
F

Příhody malého Františka (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Johannes Schmid

Rakousko, Německo, 2022, 78 min

Od 15 let
Diskriminace
Gender, Sexualita + Identita
Náboženství
Náctiletí
Odvaha
Otcovství
Přátelství
Rodina
Spolupráce
Správná rozhodnutí
Šikana
Škola
Týmová práce
ne | 29.05 | 09:30
F

Jak jsem chodil s Amber (2020)

Místo: Zámek SVOBODY

Sekce: Top Teen Ten

Režie: David Freyne

Irsko, 2020, 92 min

Od 6 let
Animace
ne | 29.05 | 09:30
F

Mrňousci a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 43 min

Delegace: Aneta Paulíny

Od 8 let
Animace
Dětství
Dobrodružství
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
ne | 29.05 | 10:00
F

Cesta do Tvojzemí (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Peter Budinský

Slovensko, Česká republika, Belgie, 2022, 85 min

Od 6 let
Zvířata
ne | 29.05 | 10:15
F

Bratříček a jiné animáčky

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž krátkých animovaných filmů

Mezinárodní, , 36 min

Od 10 let
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Scifi
Správná rozhodnutí
Škola
Technologie
Vztahy
ne | 29.05 | 10:30
F

Můj bratr robot (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Frederik Nørgaard

Dánsko, 2022, 84 min

Delegace: Frederik Nørgaard, Jasmine Hermann Naghizadeh

Od 12 let
Dospívání
Drama
Empatie
Chudoba
Nemoc
Přátelství
Rodina
ne | 29.05 | 11:00
F

Nový život (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Anis Lassoued

Tunisko, 2021, 93 min

Od 8 let
Dobrodružství
Komedie
Odvaha
Přátelství
Zločin
ne | 29.05 | 13:00
F

Detektiv Bruno (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Magdalena Nieć, Mariusz Palej

Polsko, 2022, 104 min

Od 6 let
Dobrodružství
Fantazy
Přátelství
ne | 29.05 | 13:30
F

Lauřina hvězdička (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Joya Thome

Německo, 2021, 79 min

Od 10 let
Empatie
Fantazy
Nemoc
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Šikana
Škola
ne | 29.05 | 14:00
F

Motýlí srdce (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Světové panorama dětského filmu | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Inesa Kurklietyté

Litva, 2021, 105 min

Od 8 let
Dobrodružství
Komedie
Přátelství
Rodina
Různorodost
ne | 29.05 | 14:30
F

Mini Zlatan a strýček Tommy (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Christian Lo

Švédsko, 2022, 81 min