Zvýhodněný balíček vstupenek - 10x KINO

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 12 let
Biografie
Dobrodružství
Dokument
Náctiletí
Odvaha
Rodina
Sport
| 27.05 | 09:40
F

Jezdec na vlnách (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Martyn Robertson

Velká Británie, 2021, 84 min

Od 12 let
Animace
Biografie
Dospívání
Historie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Válka
Vzdělání
| 27.05 | 10:30
F

Kde je Anne Franková (2021)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Ari Folman

Belgie, Francie, Izrael, Lucembursko, Nizozemsko, 2021, 99 min

Od 13 let
Biografie
Dokument
Dospívání
Gender, Sexualita + Identita
Náctiletí
Odvaha
| 27.05 | 17:00
F

Gabi mezi osmým a třináctým rokem (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum | Divácká cena Patrona dětí

Režie: Engeli Brobert

Švédsko, Norsko, Dánsko, 2021, 77 min

Od 12 let
Biografie
Dokument
Umění
| 27.05 | 18:30
F

Slunovraty Petra Nikla (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Pavel Jirásek

Česká republika, 2022, 52 min

Delegace: Petr Nikl, Pavel Jirásek, Dušan Mulíček, Martin Polák, Kateřina Zavadilová, Pavel Plešák

Od 12 let
Animace
Biografie
Dospívání
Historie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Válka
Vzdělání
so | 28.05 | 10:45
F

Kde je Anne Franková (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Ari Folman

Belgie, Francie, Izrael, Lucembursko, Nizozemsko, 2021, 99 min

Od 13 let
Biografie
Dětství
Dokument
Válka
so | 28.05 | 17:00
F

Haldy (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Taras Tomenko

Ukrajina, 2022, 80 min

Od 12 let
Animace
Biografie
Dospívání
Lidská práva
Literatura
Odvaha
Rodina
Svoboda
Umění
Uprchlíci
Válka
Záhada
so | 28.05 | 18:30
F

Lamya, dívka z Aleppa (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Festivalové vavříny z celého světa

Režie: Alex Kronemer

Kanada, USA, 2021, 89 min

Od 14 let
Biografie
Dokument
Dospívání
Gender, Sexualita + Identita
Kontroverzní
Mládí
Náctiletí
Odvaha
Správná rozhodnutí
ne | 29.05 | 17:00
F

Ahoj, světe! (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Kenneth Elvebakk

Norsko, Švédsko, 2021, 88 min

Delegace: Kenneth Elvebakk

Od 12 let
Biografie
Dokument
Historie
Vzdělání
po | 30.05 | 15:30
F

Až zařve lev (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Jan Eliáš Svatoš

Česká republika, 2022, 100 min

Delegace: Jan Eliáš Svatoš, Romi Straková

Od 14 let
Biografie
Dokument
Hudba
Městský život
Mládí
Náctiletí
Svoboda
Tanec
po | 30.05 | 17:30
F

Shabu (2021)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Soutěž celovečerních evropských dokumentů pro mladé publikum

Režie: Shamira Raphaëla

Nizozemsko, Belgie, 2021, 75 min

Od 12 let
Biografie
Dokument
Hudba
po | 30.05 | 19:00
F

Hudba Zdeněk Liška (2017)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Zvláštní uvedení

Režie: Pavel Klusák

Česká republika, 2017, 53 min

Od 8 let
Biografie
Dobrodružství
Fantazy
Historie
Přátelství
Vzdělání
út | 31.05 | 08:10
F

Tajemství pana M. (2022)

Místo: Golden Apple Cinema 1

Sekce: Nový český film a TV

Režie: Pavel Šimák

Česká republika, 2022, 145 min

(změna programu vyhrazena)