27/5 — 2/6/2021
61. Mezinárodní festival filmů
pro děti a mládež

Dopolední projekce jsou ve všední dny uzavřeny pro školní kolektivy a vstupenky na ně nelze zakoupit.
Nezapomeňte se registrovat. Registrace je podmínkou pro nákup vstupenek a vstup na vybrané akce doprovodného programu.

v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 6 let
Dobrodružství
Fantazy
Pohádka
Režisérka
| 04.09 | 10:00
F

Největší dar (2020)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Česká filmová a televizní tvorba

Režie: Marta Gerlíková, Daria Hrubá

Česká republika, 2020, 93 min

Od 12 let
Dobrodružství
Fantazy
Věda + technika
| 04.09 | 16:30
F

Vynález zkázy (1958)

Místo: Golden Apple Cinema, 4

Sekce: 2020: Návrat do budoucnosti-Kouzlo filmových triků

Režie: Karel Zeman

Československo, 1958, 81 min

Od 12 let
Animace
Dobrodružství
Odvaha
Přátelství
Zvířata
| 04.09 | 18:30
F

Princova cesta (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 3

Sekce: Panorama

Režie: Jean-François Laguionie, Xavier Picard

Francie, Lucembursko, 2019, 100 min

Od 6 let
Dobrodružství
Fantazy
Pohádka
Režisérka
so | 05.09 | 10:00
F

Největší dar (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 1

Sekce: Česká filmová a televizní tvorba

Režie: Marta Gerlíková, Daria Hrubá

Česká republika, 2020, 93 min

Od 4 let
Animace
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Scifi
Týmová práce
so | 05.09 | 13:30
F

Superhrdinové (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 3

Sekce: Panorama

Režie: Tanguy de Kermel

Francie, 2019, 61 min

Od 13 let
Dětství
Dobrodružství
Dospívání
Empatie
Láska
Přátelství
Režisérka
Rodina
so | 05.09 | 15:00
F

Život bez Sáry Amatové (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro mládež

Režie: Laura Jou

Španělsko, 2019, 75 min

Od 6 let
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Zvířata
so | 05.09 | 15:30
F

Prázdniny pro psa (1980)

Místo: Kino Čas

Sekce: Festivalové kino čas

Režie: Jaroslava Vošmiková

Československo, 1980, 78 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dětství
Dobrodružství
Přátelství
Režisérka
Rodina
Správná rozhodnutí
Vztahy
ne | 06.09 | 10:00
F

Léto patří rebelům (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, 1

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Martina Saková

Německo, Slovensko, 2020, 92 min

Od 6 let
Animace
Dobrodružství
Romance
Scifi
Technologie
Životní prostředí
ne | 06.09 | 13:00
F

VALL-I (2008)

Místo: Golden Apple Cinema, 2

Sekce: 2020: Návrat do budoucnosti-Sci-fi filmy pro mladé

Režie: Andrew Stanton

USA, 2008, 103 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dětství
Dobrodružství
Přátelství
Režisérka
Rodina
Správná rozhodnutí
Vztahy
po | 07.09 | 10:30
F

Léto patří rebelům (2020)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Martina Saková

Německo, Slovensko, 2020, 92 min

Od 4 let
Animace
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Scifi
Týmová práce
po | 07.09 | 13:00
F

Superhrdinové (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, 2

Sekce: Panorama

Režie: Tanguy de Kermel

Francie, 2019, 61 min

Od 12 let
Dobrodružství
Exotika
Historie
Literatura
Nadpřirozeno
po | 07.09 | 19:00
F

Jáson a Argonauti (1963)

Místo: Golden Apple Cinema, 4

Sekce: 2020: Návrat do budoucnosti-Kouzlo filmových triků

Režie: Don Chaffey

Velká Británie, 1963, 104 min