v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 8 let
Dobrodružství
Fantazy
Přátelství
Příroda
Životní prostředí
čt | 09.09 | 08:40
F

Mazel a tajemství lesa (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Petr Oukropec

Česká republika, Německo, Slovensko, 2021, 80 min

Od 8 let
Animace
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Zvířata
čt | 09.09 | 10:00
F

Myši patří do nebe (2021)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Denisa Grimmová, Jan Bubeníček

Česká republika, Francie, Polsko, Slovensko, 2021, 87 min

Od 10 let
Animace
Dobrodružství
Empatie
Přátelství
Zvířata
čt | 09.09 | 13:00
F

Marona (2019)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Panorama

Režie: Anca Damian

Belgie, Francie, Rumunsko, 2019, 92 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Empatie
Nemoc + smrt
Odvaha
Přátelství
Road movie
Rodina
Škola
Týmová práce
čt | 09.09 | 15:00
F

Odvážný výlet (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ji Won LEE

Jižní Korea, 2021, 108 min

Od 12 let
Dobrodružství
Komedie
Přátelství
Road movie
Rodina
Scifi
Zábava
čt | 09.09 | 19:00
F

Mise Asteroid (2021)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Panorama

Režie: Barbara Kronenberg

Německo, Lucembursko, Polsko, 2021, 90 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Fantazy
Týmová práce
| 10.09 | 08:10
F

Dračí princezna (2020)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Katarina Launing

Norsko, Nizozemsko, Česká republika, 2020, 82 min

Od 5 let
Dobrodružství
Fantazy
Přátelství
Týmová práce
Zábava
| 10.09 | 08:40
F

Knerten a mořská příšera (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Panorama

Norsko, 2020, 71 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dětství
Dobrodružství
Přátelství
Týmová práce
| 10.09 | 09:40
F

Spaceboy (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Olivier Pairoux

Belgie, 2020, 100 min

Od 12 let
Dobrodružství
Náctiletí
Odvaha
Přátelství
Příroda
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Záhada
| 10.09 | 10:10
F

Záhada tajemné jeskyně (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Andre Hörmann

Německo, 2021, 96 min

Od 8 let
Dobrodružství
Odvaha
Příroda
Týmová práce
Zvířata
| 10.09 | 10:30
F

Poly (2020)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Nicolas Vanier

Francie, 2020, 92 min

Od 10 let
Dobrodružství
Přátelství
Příroda
Rodina
Zvířata
| 10.09 | 15:00
F

Vlk a lev: Nečekané přátelství (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 1

Sekce: Panorama

Režie: Gilles de Maistre

Francie, 2021, 99 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Fantazy
Týmová práce
so | 11.09 | 09:30
F

Dračí princezna (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Katarina Launing

Norsko, Nizozemsko, Česká republika, 2020, 82 min

(změna programu vyhrazena)