v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 6 let
Animace
Dětství
Literatura
Přátelství
Rodina
Zvířata
čt | 09.09 | 08:10
F

Gorila a já (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 1

Sekce: Literatura ve filmu - Evropský koutek

Dánsko, Norsko, Švédsko, 2021, 76 min

Od 10 let
Dětství
Komedie
Literatura
Přátelství
Rodina
Škola
| 10.09 | 08:10
F

Deník malého poseroutky (2010)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 1

Sekce: Literatura ve filmu - Klub hrdinů

Režie: Thor Freudenthal

USA, 2010, 94 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dětství
Dobrodružství
Přátelství
Týmová práce
| 10.09 | 09:40
F

Spaceboy (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Olivier Pairoux

Belgie, 2020, 100 min

Od 15 let
Animace
Dětství
Drama
Lidská práva
Rodina
Různorodost
Tradice
| 10.09 | 19:00
F

Moje slunce Mad (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Nový český film a TV

Česká republika, Francie, Slovensko, 2021, 85 min

Od 6 let
Akce a dobrodružství
Animace
Dětství
Diskriminace
Fantazy
Komedie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Rodina
Týmová práce
so | 11.09 | 13:30
F

Pušíci (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Sekce: Literatura ve filmu - Evropský koutek

Režie: Jens Møller, Toby Genkel

Německo, 2020, 85 min

Od 10 let
Dětství
Komedie
Literatura
Přátelství
Rodina
Škola
so | 11.09 | 14:30
F

Deník malého poseroutky (2010)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 5

Sekce: Literatura ve filmu - Klub hrdinů

Režie: Thor Freudenthal

USA, 2010, 94 min

Od 6 let
Animace
Dětství
Literatura
Přátelství
Rodina
Zvířata
ne | 12.09 | 10:30
F

Gorila a já (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Literatura ve filmu - Evropský koutek

Dánsko, Norsko, Švédsko, 2021, 76 min

Od 6 let
Akce a dobrodružství
Animace
Dětství
Diskriminace
Fantazy
Komedie
Literatura
Odvaha
Přátelství
Rodina
Týmová práce
po | 13.09 | 08:10
F

Pušíci (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 1

Sekce: Literatura ve filmu - Evropský koutek

Režie: Jens Møller, Toby Genkel

Německo, 2020, 85 min

Od 8 let
Dětství
Exotika
Chudoba
Přátelství
Rodina
Škola
po | 13.09 | 09:40
F

Paní učitelce s láskou (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Liang Ming

Čína, 2020, 98 min

Od 8 let
Dětství
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Týmová práce
po | 13.09 | 16:30
F

Supersestry! (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Arild Østin Ommundsen, Silje Salomonsen

Norsko, 2020, 77 min

Od 8 let
Akce a dobrodružství
Dětství
Fantazy
Literatura
Přátelství
Týmová práce
út | 14.09 | 08:40
F

Pipi v zemi Taka-Tuka (1970)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Literatura ve filmu - Klub hrdinů

Švédsko, Německo, 1970, 86 min

Od 10 let
Dětství
Divadlo
Dobrodružství
Chudoba
Literatura
Přátelství
út | 14.09 | 15:00
F

Bez domova (2018)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Literatura ve filmu - Evropský koutek

Režie: Antoine Blossier

Francie, 2018, 108 min

(změna programu vyhrazena)