v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 6 let
Dětství
Přátelství
Týmová práce
| 24.05 | 09:00
F

Rozmazlená Mimoza (1973)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Objevuj & poznávej: Balkán

Režie: Xhanfise Keko

Albánie, 1973, 43 min

Od 12 let
Dětství
Dokument
Příroda
Původní obyvatelé
Zvířata
| 24.05 | 16:30
F

Jak velká je galaxie? (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Soutěž evropských dokumentárních filmů pro děti a mládež

Režie: Ksenia Elyan

Rusko, Estonsko, 2018, 72 min

Od 10 let
Dětství
Přátelství
Příroda
Původní obyvatelé
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Zvířata
Životní prostředí
| 24.05 | 20:00
F

Chlapec a pelikán (2018)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Festival Gala

Režie: Shawn Seet

Austrálie, 2018, 99 min

Od 12 let
Dětství
Drama
Přátelství
Týmová práce
Válka
so | 25.05 | 11:20
F

Tomka a jeho kamarádi (1977)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Objevuj & poznávej: Balkán

Režie: Xhanfise Keko

Albánie, 1977, 74 min

Od 10 let
Dětství
Drama
Přátelství
Rodina
Sport
Správná rozhodnutí
Škola
Týmová práce
Vzdělání
so | 25.05 | 14:30
F

Malí bojovníci (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Festival Gala

Režie: Geng Xu

Čína, 2018, 106 min

Od 8 let
Dětství
Dobrodružství
Exotika
Přátelství
Příroda
Původní obyvatelé
Různorodost
Týmová práce
Záhada
Zvířata
Životní prostředí
ne | 26.05 | 09:00
F

Taina 2: Dobrodružství pokračuje (2005)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Objevuj & poznávej: Lidé

Režie: Mauro Lima

Brazílie, 2005, 76 min

Od 10 let
Dětství
Přátelství
Příroda
Původní obyvatelé
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Zvířata
Životní prostředí
ne | 26.05 | 11:30
F

Chlapec a pelikán (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Festival Gala

Režie: Shawn Seet

Austrálie, 2018, 99 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dětství
Drama
Přátelství
Rodina
ne | 26.05 | 13:30
F

Kapitán Korda (1970)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Výročí - Pinkava

Režie: Josef Pinkava

Československo, 1970, 88 min

Od 15 let
Dětství
Komedie
Láska
Politika
Přátelství
Rodina
Škola
ne | 26.05 | 18:15
F

Tito a já (1992)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Objevuj & poznávej: Balkán

Režie: Goran Markovič

Jugoslávie, 1992, 118 min

Od 10 let
Dětství
Drama
Přátelství
Rodina
Sport
Správná rozhodnutí
Škola
Týmová práce
Vzdělání
po | 27.05 | 11:00
F

Malí bojovníci (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Festival Gala

Režie: Geng Xu

Čína, 2018, 106 min

Od 10 let
Dětství
Přátelství
Rodina
Tradice
po | 27.05 | 13:00
F

Obrázky z mé vesnice (2019)

Místo: Golden Apple Cinema 2

Sekce: Panorama

Režie: Abas Aram

Írán, 2019, 83 min

Od 8 let
Animace
Dětství
Komedie
Přátelství
Rodina
po | 27.05 | 13:10
F

Rošťák Vitello (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Panorama

Režie: Dorte Bengston

Dánsko, 2018, 72 min