v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 10 let
Akce a dobrodružství
Dospělí a studenti
Fantazy
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
čt | 09.09 | 09:40
F

Zip a Zap a Kapitánův ostrov (2016)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Literatura ve filmu - Komiksů ráj

Režie: Oskar Santos

Španělsko, 2016, 105 min

Od 8 let
Animace
Děti s rodiči
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Zvířata
čt | 09.09 | 10:00
F

Myši patří do nebe (2021)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Denisa Grimmová, Jan Bubeníček

Česká republika, Francie, Polsko, Slovensko, 2021, 87 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Empatie
Nemoc + smrt
Odvaha
Přátelství
Road movie
Rodina
Škola
Týmová práce
čt | 09.09 | 15:00
F

Odvážný výlet (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Ji Won LEE

Jižní Korea, 2021, 108 min

Od 13 let
Akce a dobrodružství
Fantazy
Horor
Láska
Literatura
Mládí
Odvaha
Přátelství
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
čt | 09.09 | 15:30
F

Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti (2016)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Literatura ve filmu - Mladá akademie

Režie: Tim Burton

USA, 2016, 128 min

Od 12 let
Akce a dobrodružství
Láska
Literatura
Mládí
Odvaha
Přátelství
Rodina
Sociální spravedlnost
Správná rozhodnutí
Týmová práce
čt | 09.09 | 18:30
F

Hunger Games (2012)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 3

Sekce: Literatura ve filmu - Klub hrdinů

Režie: Gary Ross

USA, 2012, 137 min

Od 8 let
Děti s rodiči
Dobrodružství
Fantazy
Týmová práce
| 10.09 | 08:10
F

Dračí princezna (2020)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Katarina Launing

Norsko, Nizozemsko, Česká republika, 2020, 82 min

Od 5 let
Dobrodružství
Fantazy
Přátelství
Týmová práce
Zábava
| 10.09 | 08:40
F

Knerten a mořská příšera (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Panorama

Norsko, 2020, 71 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Dětství
Dobrodružství
Přátelství
Týmová práce
| 10.09 | 09:40
F

Spaceboy (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 4

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Olivier Pairoux

Belgie, 2020, 100 min

Od 12 let
Dobrodružství
Náctiletí
Odvaha
Přátelství
Příroda
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Záhada
| 10.09 | 10:10
F

Záhada tajemné jeskyně (2021)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 5

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Andre Hörmann

Německo, 2021, 96 min

Od 8 let
Dobrodružství
Odvaha
Příroda
Týmová práce
Zvířata
| 10.09 | 10:30
F

Poly (2020)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti

Režie: Nicolas Vanier

Francie, 2020, 92 min

Od 12 let
Akce a dobrodružství
Dospívání
Odvaha
Přátelství
Správná rozhodnutí
Škola
Týmová práce
Zločin
| 10.09 | 13:00
F

Školní poklad (2020)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro dospívající

Režie: Majid Majidi

Írán, 2020, 99 min

Od 10 let
Akce a dobrodružství
Fantazy
Literatura
Odvaha
Přátelství
Týmová práce
| 10.09 | 15:30
F

Nekonečný příběh (1984)

Místo: Golden Apple Cinema, sál 2

Sekce: Literatura ve filmu - Klub hrdinů

Režie: Woflgang Petersen

USA, Německo, 1984, 94 min

(změna programu vyhrazena)