v
v
v
v
v
v
Základní vyhledávání
Reset Filtru
Od 6 let
Animace
Komedie
Přátelství
Sport
Týmová práce
Zábava
| 24.05 | 08:40
F

Velký závod (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Panorama

Režie: Benoit Godbout

Kanada, 2018, 89 min

Od 6 let
Dětství
Přátelství
Týmová práce
| 24.05 | 09:00
F

Rozmazlená Mimoza (1973)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Objevuj & poznávej: Balkán

Režie: Xhanfise Keko

Albánie, 1973, 43 min

Od 10 let
Děti s rodiči
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Uprchlíci
Zvířata
| 24.05 | 11:00
F

Binti (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Panorama

Režie: Frederike Migom

Belgie, Nizozemsko, 2018, 90 min

Od 10 let
Animace
Dobrodružství
Přátelství
Příroda
Týmová práce
Záhada
| 24.05 | 11:20
F

Legenda o Sarile (2013)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Objevuj & poznávej: Lidé

Režie: Nancy Florence Savard

Kanada, 2013, 80 min

Od 10 let
Dětství
Přátelství
Příroda
Původní obyvatelé
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Zvířata
Životní prostředí
| 24.05 | 20:00
F

Chlapec a pelikán (2018)

Místo: Kongresové centrum

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Festival Gala

Režie: Shawn Seet

Austrálie, 2018, 99 min

Od 12 let
Dětství
Drama
Přátelství
Týmová práce
Válka
so | 25.05 | 11:20
F

Tomka a jeho kamarádi (1977)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Objevuj & poznávej: Balkán

Režie: Xhanfise Keko

Albánie, 1977, 74 min

Od 10 let
Dobrodružství
Přátelství
Rodina
Týmová práce
Zločin
so | 25.05 | 14:00
F

Záhada Zeleného kopce (2017)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Objevuj & poznávej: Balkán

Režie: Čejen Černić

Chorvatsko, 2017, 81 min

Od 10 let
Dětství
Drama
Přátelství
Rodina
Sport
Správná rozhodnutí
Škola
Týmová práce
Vzdělání
so | 25.05 | 14:30
F

Malí bojovníci (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Festival Gala

Režie: Geng Xu

Čína, 2018, 106 min

Od 8 let
Dětství
Dobrodružství
Exotika
Přátelství
Příroda
Původní obyvatelé
Různorodost
Týmová práce
Záhada
Zvířata
Životní prostředí
ne | 26.05 | 09:00
F

Taina 2: Dobrodružství pokračuje (2005)

Místo: Golden Apple Cinema 5

Sekce: Objevuj & poznávej: Lidé

Režie: Mauro Lima

Brazílie, 2005, 76 min

Od 10 let
Dětství
Přátelství
Příroda
Původní obyvatelé
Rodina
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Zvířata
Životní prostředí
ne | 26.05 | 11:30
F

Chlapec a pelikán (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 6

Sekce: Mezinárodní soutěž celovečerních filmů pro děti | Festival Gala

Režie: Shawn Seet

Austrálie, 2018, 99 min

Od 8 let
Animace
Dobrodružství
Dospívání
Přátelství
Týmová práce
Zvířata
ne | 26.05 | 13:10
F

Jacob, Mimmi a mluvící psi (2019)

Místo: Golden Apple Cinema 3

Sekce: Panorama

Režie: Edmunds Jansons

Lotyšsko, Polsko, 2019, 70 min

Od 6 let
Animace
Dobrodružství
Přátelství
Správná rozhodnutí
Týmová práce
Záhada
Zvířata
po | 27.05 | 08:50
F

Princezna Emmy (2018)

Místo: Golden Apple Cinema 4

Sekce: Panorama

Režie: Piet De Rycker

Německo, Belgie, Velká Británie, 2018, 77 min