Od 6 let
Literární adaptace
Někdo to rád animované
Zvířecí přátelé
Ze světových festivalů
|

Chlapec, krtek, liška a kůň (2022)

Sekce: Světové panorama dětského filmu

Režie: Peter Baynton, Charlie Mackesy, USA, Velká Británie, 2022, 34 min.

Hodnocení diváků:

VYBRAT DATUM ČAS A MÍSTO

st | 07.06 | 09:10 | Golden Apple Cinema 6

Srdečný příběh nepravděpodobného pouta mezi čtyřmi přáteli a jejich cestě k laskavosti, přátelství, odvaze a naději. Nádherně animovaný snímek pro diváky všech věkových kategorií vycházející z nejprodávanější knihy Charlieho Mackesyho.

ZeměUSA, Velká Británie
Rok2022
Délka34 min.
Věková skupina6
JazykAngličtina
TitulkySimultánní překlad do češtiny
Režie Peter Baynton, Charlie Mackesy
Scénář Jon Croker, Charlie Mackesy
Hudba Isobel Waller-Bridge
Střih Daniel Budin
Kontakt Apple
Peter Baynton Oba pocházejí z Británie. Bayton je režisér, animátor a ilustrátor. Studoval animaci na Central St Martin’s in London. Realizoval krátké animované filmy, reklamy a videoklipy. Mackesy je spisovatel a ilustrátor. Animovaný snímek Chlapec, krtek, liška a kůň (The Boy, the Mole, the Fox and the Horse, 2022), který vznikl podle Mackesyho knihy, je jejich společným celovečerním debutem.
Charlie Mackesy Oba pocházejí z Británie. Bayton je režisér, animátor a ilustrátor. Studoval animaci na Central St Martin’s in London. Realizoval krátké animované filmy, reklamy a videoklipy. Mackesy je spisovatel a ilustrátor. Animovaný snímek Chlapec, krtek, liška a kůň (The Boy, the Mole, the Fox and the Horse, 2022), který vznikl podle Mackesyho knihy, je jejich společným celovečerním debutem.