Dospělí a studenti
Film Industry
|

Festival Community

Sekce: Zlín Industry Days

Délka: 120 min.

Hodnocení diváků:

VYBRAT DATUM ČAS A MÍSTO

ne | 29.05 | 17:00 | Kongresové centrum

17.00-19.00, Kongresové centrum, Malý sál

Otevřené setkání zástupců filmových festivalů ze zahraničí i z ČR. Slouží k rozvíjení mezinárodních festivalových sítí, a rovněž k diskusím o tématech, která festivaly spojují a prohlubují tak jejich vzájemnou spolupráci.

V rámci setkání proběhne prezentace společnosti Artinii.Pro.
Seznamte se s Artinii.Pro: Od jednoduchého řešení pro bezpečné zasílání a přehrávání filmů na veřejných projekcích, až po komplexní systém pro odbavení hybridních filmových festivalů.

Zjistěte více o tom, jaké nástroje společnost nabízí pro bezpečenou digitální distribuci AV obsahu. Po představení technologie a příkladů jejího použití českými distributory, v rámci festivalu Czech That Film, US distributorem Abramorama nebo v rámci promo-akce Kofokino, bude následovat Q&A s týmem Artinii.Pro.

Artinii.Pro spoluutváří budoucnost digitální distribuce. Naše nástroje pomáhají zjednodušit procesy filmové distribuce a usnadňují majitelům práv oslovení publika po celém světě. Společnost Artinii.Pro, která byla zařazena mezi top 10 nejlepších start-upů na EMF, Berlinale 2021, a která se dva roky po sobě představila na Cannes NEXT, se těší, až se společně setkáme ve Zlíně. (Artinii.Pro)

Vstup pouze pro akreditované filmové profesionály.
Jazyk: angličtina

Kategorie: Film Industry ,

Délka120 min.
Věková skupinaDospělí a studenti