Od 8 let
Literární adaptace
Matka příroda
Příroda
Zvířata
Dobrodružství
|

Medvědi z Kamčatky (2018)

Sekce: Objevuj & poznávej: Příroda

Režie: Irina Zhuravleva, Vladislav Grishin, Rusko, 2018, 55 min.

Hodnocení diváků:

VYBRAT DATUM ČAS A MÍSTO

| 24.05 | 13:00 | Golden Apple Cinema 2

čt | 30.05 | 14:30 | Golden Apple Cinema 6
Delegace: Irina Zhuravleva

Federální rezervace Jižní Kamčatky je často nazývána rájem medvědů. Produkční tým filmu strávil sedm měsíců pozorováním a natáčením každodenního života mláďat novorozených medvědů. Tento dokument o přírodě se však od ostatních liší – hudbou, zvuky přírody a absencí lidského hlasu. Umožňuje divákovi naplno vnímat krásu divoké přírody, cítit její přítomnost mezi sopkami, řekami a divokými zvířaty a zažívat důležitou hranici, za kterou by člověk už neměl vkročit.

ZeměRusko
Rok2018
Délka55 min.
Věková skupina8
JazykAngličtina, Ruština
TitulkySimultánní překlad do češtiny
Režie Vladislav Grishin, Irina Zhuravleva
Námět Igor Shpilenok, Dmitry Shpilenok
Scénář Vladislav Grishin, Irina Zhuravleva
Kamera Dmitry Shpilenok
Hudba Georgy Khimoroda, Luke Howard
Střih Vladislav Grishin
Kontakt LESFILM
Irina Zhuravleva Filmoví dokumentaristé z Ruska. Žuravlevová se dlouhodobě zabývá kulturními a mediálními projekty zaměřenými na životní prostředí. Grišin se dokumentu věnuje téměř dvacet let. Snímek Medvědi z Kamčatky (Medvedi Kamčatki. Načalo žizni, 2018) je jejich společným celovečerním debutem.
Vladislav Grishin Filmoví dokumentaristé z Ruska. Žuravlevová se dlouhodobě zabývá kulturními a mediálními projekty zaměřenými na životní prostředí. Grišin se dokumentu věnuje téměř dvacet let. Snímek Medvědi z Kamčatky (Medvedi Kamčatki. Načalo žizni, 2018) je jejich společným celovečerním debutem.