Kovárna VIVA a.s.

GENERÁLNÍ PARTNER I Moderní kovárna v srdci Zlína. Zaujímáme přední pozici na poli českého průmyslového kovárenství.

Česká televize

GENERÁLNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER I Celoplošně, 24 hodin denně a s programem pro každého.

Statutární město Zlín

SPOLUPOŘADATEL I Zlín vznikl na rýsovacích prknech nejlepších architektů a urbanistů své doby. Tady utopistická myšlenka o ideálním místě, kde práce a život jsou v souladu, skutečně fungovala a funguje do současnosti. Zažijte Zlín, město nekonečných možností.

Zlínský kraj

FINANČNÍ PODPORA I Oblíbená turistická destinace, kde se nachází stavby mnoha slohů včetně jedinečného urbanistického komplexu funkcionalistické architektury z etapy rozkvětu firmy Baťa ve Zlíně.

Škoda Auto a.s.

HLAVNÍ PARTNER I Škoda Auto vyvíjí, vyrábí a prodává automobily. Po celém světě nabízí 12 modelových řad, včetně elektrických vozů Škoda Enyaq iV a Enyaq Coupé iV.

Obchodní a zábavní centrum Zlaté jablko

HLAVNÍ PARTNER | Více než sedm desítek obchodů, stylové kavárny, restaurace, služby a jediné multikino v kraji. To je Zlaté jablko, obchodní a zábavní centrum v srdci Zlína.

Český rozhlas

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER I Veřejnoprávní instituce, která vysílá na vlnách čtyř celoplošných a pěti speciálních stanic, provozuje síť regionálního vysílání ve všech krajích České republiky a digitální vysílání DAB+

Totalfilm.cz

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER I Nejsledovanější filmový kanál na českém YouTube svým divákům nabízí premiéry trailerů největších hollywoodských bijáků i malých nezávislých filmů, video pohledy do zákulisí natáčení a rozhovory s tvůrci a herci.

Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně

VÝZNAMNÝ PARTNER I Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně je moderní a inovativní vysoká škola, vychovávající absolventy pro světový trh. Více na www.utb.cz.

MONET+,a.s.

VÝZNAMNÝ PARTNER I Dodáváme řešení elektronických plateb a digitální identity.

ABB s.r.o.

VÝZNAMNÝ PARTNER I ABB je technologický lídr v oblasti elektrotechniky a automatizace umožňující udržitelnější budoucnost. Spojením technického know-how a softwaru přináší řešení pro optimalizaci výroby, dopravy, rozvodu a distribuce energie a provozu budov. ABB je špičkou v oboru už přes 130 let a se svými 105 000 zaměstnanci přináší na trh inovace urychlující transformaci průmyslu. abb.cz

SPUR a.s.

VÝZNAMNÝ PARTNER I Rodinná plastikářská firma s moderními technologiemi a dlouholetou tradicí v oblasti výzkumu, vývoje a výroby.

Paketo.one - POP, POS a obalové materiály od specialistů v oboru

VÝZNAMNÝ PARTNER | Tým Paketo.one se zaměřuje na výrobu podlahových i pultových stojanů, krabiček a speciálních obalů z kartonu a vlnité lepenky.

Graspo

VÝZNAMNÝ PARTNER | GRASPO CZ, specialista na tisk a knihařské zpracování, vyrábí knihy, katalogy i diáře pro celý svět a patří k významným zlínským zaměstnavatelům.

IS Produkce s.r.o.

VÝZNAMNÝ PARTNER I Jsme filmaři ze Zlína. Žijeme obrazem a zvukem – natáčíme celovečerní filmy i televizní reklamy, které se nepřepínají.

KOMA MODULAR s.r.o.

VÝZNAMNÝ PARTNER I Výrobce obytných, sanitárních, speciálních a designových modulů.

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

VÝZNAMNÝ PARTNER I Odesílejte zásilky do celého světa s expertem na mezinárodní přepravu, DHL Express. Využijte možnosti široké nabídky služeb a detailního sledování trasy balíčků.

MANUFAKTURA s.r.o

VÝZNAMNÝ PARTNER I Manufaktura je 100% česká značka kosmetiky, která si zakládá si na lokálnosti, účinných a šetrných recepturách, respektu k přírodě a krásných vůních.

KINOSERVIS s.r.o.

TECHNICKÉ ZABEZPEČENÍ I Patříme mezi projekční stálice předních českých a slovenských filmových festivalů.

AVONET, s.r.o.

TECHNICKÉ ZABEZPEČENÍ I Poskytujeme internetové služby pro firmy i domácnosti v celé České republice.

Fly United

Jsme česká cestovní kancelář, která zajišťuje cestovní služby pro jednotlivce i firmy již 28 let.